Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Konami Yeni Tanıttığı eFootball PES 2020 ile E-Spor’a Sinyal YakıyorKonami Yeni Tanıttığı eFootball PES 2020 ile E-Spor’a Sinyal Yakıyor

Dünyanın en popüler futbol oyunu geliştiricilerinden Konami, uzun zamandır PES serisi ile çeşitli platformlar aracılığıyla milyonlarca kişiye ulaşıyor. İçinde bulunduğumuz günlerde düzenlenen E3 2019’da son kez yer alan Konami, yeni futbol oyununun tanıtımını gerçekleştirdi. eFootball PES 2020 adı ile tanıtılan oyun adından da anlaşılacağı üzere E-Spor’a ayrı bir önem veriyor.

Fragmanda Barcelona efsaneleri Andreas Iniesta ve Lionel Messi bizleri karşılıyor. Düzenlenen tanıtımda serinin önceki oyunlarına göre yeni teknolojiler ve Finesse Dribble adı verilen dinamik top sürme tekniklerine yer verileceği açıklandı.

Bununla beraber oyuncuların vuruşlarındaki isabetlilik, defans kabiliyeti ve artırılmış top kontrolüne yeni oyunda yer verilecek. Ayrıca futbol efsanesi Ronaldinho’dan da esintilere yine rastlamak mümkün olacak.

Rekabete dayalı Matchday moduna yer verilecek yeni PES oyununda, kullanıcılar haftalık düzenlenecek etkinliklere katılacak ve alacakları galibiyetler ile puanlar kazanabilecek. Matchday etkinliği kapsamında düzenlenen büyük maçlar ise internet ortamında canlı olarak yayınlanacak.

Yeni oyunda gerek oynanabilirlik gerekse grafik olarak önceki oyunlara göre çok daha yüksek teknolojiye ver verilmesi bekleniyor. Konami 3D tarama sistemi ile oyuncuların ve stadyumların çok daha etkileyici bir görünüme kavuşacağını belirtiyor.

Serinin yeni oyunu 10 Eylül 2019 tarihinden itibaren PS4, Xbox One ve PC kullanıcıları için satışa sunulacak. eFootball PES 2020 adı ile duyurulan yeni oyunun E3 tanıtım fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur