Yatırım yapmaya başla!

Koenigsegg 1.9 Milyonluk Hiper Arabası Regera’yı Çarpışma Testine Soktu!Sizlere bu zamana kadar bilindik, caddelerde her zaman görebileceğimiz araçların kaza test görüntülerini verdik. Değişik ve merak edilen bir araba olarak Tesla Model S Çarpışma görüntülerini sunmuştuk. Şimdiki konuğumuz hız dünyasından bir temsilci. Koenigsegg Regera! Videoda parçalanan otomobil dünyanın en güçlü hibrit mega arabası olarak lanse edilmişti.

Koenigsegg Regera Crash Test Görünütüleri

İzlediğimiz görüntülerde birçoğumuz biraz gerginlik yaşamıştır. 2 milyon $‘a yakın değere sahip bu otomobili test etmek kolay olmasa gerek. Ancak tüm segmentlerin sağlamlık testleri yapıldığı gibi Regera’da bir otomobil olduğu için aslında anormal bir durum yok.

Firması Regera’nın kaza videosunu oldukça güzel ve heyecanlı şekilde çekmiş. Hiper arabanın gövde panel yapısı karbon fiberden oluşuyor. Aynı zamanda sağlamlığını ve oluşan deformasyonunun fazla olmadığını görürüz.

Koenigsegg Regera Crash Test Görünütüleri Tabut

Aracın farklı açılarından yapılan hasarlı görüntülerin yanında aynı zamanda kullanılan diğer parçaların da kalitesine dair ufak testler uygulanmış. Kapı menteşe etrafına ve tampona sert çekiç darbeleriyle Regera’nın veya aslında tüm Koenigsegg ailesinin ne kadar kuvvetli yapıda olduğu gösterilmiş.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum