Yatırım yapmaya başla!

Koenigsegg Agera RS Dünyanın En Hızlısı Olduğunu Bir Video ile Gösterdi!Koenigsegg Agera RS Dünyanın En Hızlısı Olduğunu Bir Video ile Gösterdi!

Bundan kısa süre önce hatırlarsanız Bugatti, Chiron ile 0-400-0 rekorunu kırmıştı. Hemen ardından Koenigsegg’in “sevinme Bugatti ben daha hızlısıyla geliyorum” diyerek, resmen Fransız markaya meydan okudu. Birçok kişi Agera RS’in bundan önceki videosunda rekoruna inanmamıştı.

Çünkü aracın gidişi sırasında bizlerin görebileceği bir gösterge paneli yoktu. Şimdi baktığımızda ise videoda “gerçekten gidiyor mu” sorusuna cevap olarak bir ekran koyulmuş. Ve naklen Koenigsegg’in ne yaptığı ortada. Ama aklıma birden Hennesey’in Venom F5‘i aklıma geldi.

Orta da birde 482 km/h ile gittiğini ve gideceğini iddia eden bir firma var. Uzay savaşlarının kara versiyonunu önümüzdeki günlerde daha çekişmeli görebiliriz. Bahsi geçen Koenigsegg, Hennesey ve Bugatti’nin bu çekişmesi acaba nereye kadar devam edecek!Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum