Yatırım yapmaya başla!

Kişiye Özel Üretilen Göz Alıcı V-Moda Kulaklıkları

Kişiye Özel Üretilen Göz Alıcı V-Moda Kulaklıkları

Müzik dinlemek, neredeyse tüm insanlar için vazgeçilmez bir eğlence unsurudur. Yüzyıllardır hayatımızda var olan anlamlı sesler armonisini, günümüzün gelişmiş teknoloji ürünleriyle her yerde rahatlıkla dinleyebiliyoruz. Örneğin; arabamızda, evimizde, iş yerimizde ve hatta yatağımızda bile minicik teknolojik aletler sayesinde istediğimiz müziği dinleme şansını yakalıyoruz. Bunu yaparken de opsiyonel olarak kulaklıklarımız takıp, kimseyi rahatsız etmemiş olmuyoruz, değil mi? Yani günümüzün oldukça kullanışlı aletlerinden biri olan kulaklıklar, aslında çoğu insan tarafından neredeyse her gün kullanılan popüler aletlerden biridir. Örneğin, toplu taşıma ile seyahat ettiğimiz uzun yolculuklarımızda kulaklıklarımızı takarak istediğimiz bir filmi keyifle izleyebiliyoruz ya da iş yerimizde kimseyi rahatsız etmeden kulaklık kullanarak sevdiğimiz şarkıları rahatlıkla dinleyebiliyoruz.

Düşününce, daha pek çok alanda adeta birer kurtarıcı olduğu anlaşılan bu ses cihazları, hiç şüphesiz pek çok insan için vazgeçilmez ürünler olarak hayatımızda yer almaktadır. İşte bugün de sizlere ünlü bir markanın yeni tasarımı olan oldukça özel kulaklıklarından bahsedeceğiz. Kişiye göre tasarlanabilen bu ayrıcalıklı kulaklıkların özelliklerini anlatmaya bir an önce başlayalım ve sizleri merakta bırakmayalım, değil mi? O halde buyurun, V-Moda’nın yenikçi tasarımı ile muhteşem kulakları sizleri bekliyor.

İşte karşınızda V-Moda tarafından tasarlanmış, kişiye göre uyarlanabilen kulaklıklar:

V-Moda – XS ve Crossfade M-100

200 Dolar – 40.000 Dolar

v moV-Moda - XS ve Crossfade M-100Özel bir uluslararası şirket olan V-Moda; kulaklık, taşınabilir amfi, koruyucu kulak kalkanları ve aksesuarları gibi alanlarda tasarım ve üretim yapan başarılı bir şirkettir. İşte bu şirket tarafından tasarlanmış olan kişiye özel uyarlanabilir kulaklıklarda, şirketin diğer mobil ses sistemi cihazları gibi beğenilen ürünlerinden biri olmuştur. Aslında kişiye özel üretim yapan birçok ses şirketi uzun yıllardır sektörde yer alsa da V-Moda bu tasarımında tamamen yenilikçi bir şekilde çalışmıştır. Başarılı markanın bu yeni tasarımının farklılığı ise kulaklıklarında birçok farklı materyalden tutunda renk ve desen seçimine kadar tüm özelliğiyle 3D baskılı paneller eşliğinde, müşterisinin tercihine bırakıyor olmasıdır.

Marka bu uyarlanabilir kulaklıklarında XS ve Crossfade M-100 kulaklıklarını model olarak kullanmış olup, müşterisinin tercihine göre bu kulaklıkları tamamen kişiselleştirilmiş olarak yeniden tasarlıyor. Ayrıca özel bir teknoloji kullanılarak geliştirilmiş olan 3D baskılı yan panellerde de müşterinin istediği sembol, şekil ya da herhangi başka bir desen istenen materyalin üzerine titizlikle işlenebiliyor. V-Moda’nın sunmuş olduğu materyal seçenekleri ise oldukça çeşitli olup, bunların arasında som gümüş, paslanmaz çelik, 14 ayar altın, platin gibi değerli materyaller bulunuyor. Fiyatları ise 200 dolar ila 40.000 dolar arasında değişkenlik gösteren bu kulaklıkların değeri bir bakıma müşteri tarafından belirleniyor.

V-Moda - XS ve Crossfade M-100Müşterilerin seçmiş olduğu 3D baskılı paneller V-Moda’nın Milano’da bulunan sanat stüdyosunda düzenlenip, üretimleri ise Amerika’da yapılıyor. Kişiye göre uyarlanabilen bu kulaklıkların bazı donanım özelliklerinden bahsedecek olursak, bunlardan XS modelinin 40 mm çift diyafram sürücüsüne sahip dayanıklı bir gövdeden oluştuğunu söyleyebiliriz. Diğer model Crossfade M-100’ün ise 50 mm çift diyafram sürücüsüne sahip askeri sınıf dayanıklılıkta üretilmiş olduğunu belirtebiliriz.

Sonuçta, oldukça farklı bir bakış açısıyla mükemmel bir iş çıkartmış olan V-Moda, bu kulaklıkları ile eminim ki birçok kişinin en sevdiği ürünleri olarak başköşelerinde yer alacak. Fiyatları yalnızca müşterisinin seçimlerine göre belirlenen bu göz alıcı kulaklıklar, aynı zamanda her kesimden insanın bütçesine hitap edecek gibi görünüyor.

Peki ya, V-Moda’nın bu yeni tasarımı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşünsenize, sizin belirlediğiniz unsurlarla tasarlanmış olan bir kulaklıkla müzik dinlemek, gerçekten keyif verici olmaz mıydı?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum