Yatırım yapmaya başla!

Dünya’da Bir İlk! Kişiye Özel Üretilen Gold Mastercard

Dünya’da Bir İlk! Kişiye Özel Üretilen Gold Mastercard

Şu fani dünyada parasız hiçbir yere adım atılmadığı ne yazık ki acı bir gerçek. İnsan bu durumda eskiyi düşünmeden edemiyor. Hani şu Lidyalıların daha nefes alıp vermeye başlamadığı günleri. Ne yazık ki takas yaparak insanların ihtiyaçlarını karşıladığı günler artık geride kaldı ve para mutluluğun gözle görülebilen saadeti olarak cüzdanlarımızdaki yerini aldı. Hemen her şeyin maddi değerinin olmasıysa insanlarda acı bir gerçeği, daha çok kazanma hırsını ortaya çıkardı.

Bir yere seyahate ya da alışverişe giderken ne kadar nakdin size yeterli olacağını düşünüyorsunuz? Tabi bu durum gittiğiniz yere göre değişir elbette. Biz durumu birazcık abartalım. Hayal bu ya lüks jetinizle yeni açılan bir mağazayı ziyarete gittiğinizi düşünün. Bu durumda eğer Mayweather gibi valiz dolusu paralarla gezmek istemiyorsanız; çağımızın en pratik yöntemi, yüksek limitli bir kredi kartına sahip olmanız gerekir. Zenginleri bizlerden daha özel yapan durumsa, tam da bu noktada kendini gösteriyor. Kişiye özel tasarlanan kredi kartı! Evet, daha düne kadar bizimle aynı kartı kullanmak zorunda olan seçilmiş kişilerin, Aurae isimli firma tarafından bu “mağduriyeti” ortadan kaldırıldı. Nasıl mı? Gelin birlikte öğrenelim.

İşte karşınızda kişiye özel üretilen kredi kartı:

Aurae Solid İmzasıyla Gold Mastercard

Aurae Solid İmzasıyla Gold MastercardBu kredi kartının dünyada bir ilk olması, ürünü çok daha ayrıcalıklı hale getiren en çarpıcı özelliği. Buna ek olarak Aurae, 115’in üzerinde ülkede sahip olduğu üyeleri sayesinde lüks yaşam tarzı hizmetleri alanında lider olan firmalardan biri olarak gösteriliyor. 14 ya da 18 ayar altından üretilebilen Gold MasterCard’lar sarı ya da kırmızı altın seçenekleriyle sunuluyor. Tabi, bu ayrıcalıklı kredi kartlarına herkesin değil; sadece Aurae üyelerinin sahip olabileceğini de belirtelim. Bu tasarım gerçekten de dünyanın en seçkin kredi kartları arasında gösterilebilir.

Aurae Solid İmzasıyla Gold MastercardAyrıca Aurae Solid Gold MasterCard’a sahip olanlar, yıllık aidat ücreti olarak 5.000 dolar, üyelik sistemi içinse 50.000 dolardan başlayan bir ücret ödüyor. 45 ya da 60 gram arasında ağırlığı olan özel üretim kartların üzerine, 164 adete kadar değerli taş koyulabileceğini de belirtelim. İlaveten; müşterinin isteğine göre kartın üzerine resim, logo, isim ya da herhangi başka bir şey eklenebiliyor. Yani böyle bir kredi kartını eşinize almak isterseniz, üzerinde onun fotoğrafının olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Aurae Solid Gold MasterCard’ın, el işçiliğiyle akçaağaçtan üretilmiş bir hatıra kutusunun içerisinde sunulduğunu da belirtelim. Üstelik elle dikilmiş deri bir cüzdan da üyelere sunulan hizmetler arasında gösterilmiş.

Müşteriler Executive Lifestyle, Private Lifestyle ve Elite Lifestyle olmak üzere 3 farklı üyelik sistemi tercih edebiliyor. Bu üyeliklerin sağladığı imkanlar arasında göze çarpanlarsa, 7 gün 24 saat hizmet veren limuzin kiralama, kişiselleştirilmiş seyahat hizmetleri, kişisel alışveriş, anlaşmalı otellerde rezervasyon, lüks ürün tedarik servisi ve daha birçok lüks olanağın olduğunu da belirtelim.

Sonuçta, dünyada bir ilke imza atan Aurae’nin yapmış olduğu yeniliğini çok beğendik ve bu kartlara sahip olamayacağımızı bilsek de sizi de durumdan haberdar etmek istedik. Kredi kartını eşinin elinden almakta zorluk yaşayan beyler! Artık işiniz daha zor diyebilirim. Ne dersiniz, haksız mıyım?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Alışveriş kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum