Paylaşım

Kaybetme ya da Karıştırma Riskini Ortadan Kaldıracak Bavullar!


 

Siz de bavulunuzu kaybetmekten ya da başka birininkiyle karıştırmaktan korkuyor olabilirsiniz. Ama hemen şimdi göreceğiniz eğlenceli ürünler sayesinde, artık böyle bir endişeniz kalmayacak!

Üzerine etiket yapıştırsanız bile onlarcası arasında bavulunuzu bulmak canınızı sıkabilir. Özellikle de havaalanlarında yaşanan “hangisi benim bavulum” stresi, pek çok kişiye aşina gelecektir. Hele hele sıradan bir tasarıma ve çoğunlukla tercih edilen renklere sahip bavulları olanlar, bu endişeyi çok daha iyi bilirler.

İşte tam da bu noktada devreye Firebox’un sunduğu çözüm giriyor. Çünkü İngiltere asıllı şirket, bavul kaybetme veya karıştırma sorununa epey eğlenceli bir çözüm getirmiş. İşte kişiye özel olarak tasarlanan sıra dışı bavul kılıfları…

Firebox’un geçtiğimiz günlerde tanıttığı “kişiselleştirilmiş bavul kılıfları” sık sık seyahat edenlerden bavulunu kaybetme korkusu yaşayanlara varana kadar sayısız insanın ilgisini çekti.

Firebox “kişiselleştirilmiş bavul kılıfları” endişelere son!

Resimlerde de gördüğünüz gibi bavulunuzun dışına geçireceğiniz polyester kılıflar sayesinde, onu diğerleri arasında bulmakta hiç ama hiç zorlanmayacaksınız.

Zira bavulunuz, sizin, seçtiğiniz bir yerin ya da sevdiğiniz bir kişinin fotoğrafıyla kaplı olacak.

Kişiye özel bavul kılıfları!

Yani bavul kılıfınızın üzerinde siz ne istiyorsanız, o yer alacak. Yapmanız gereken tek şey, siparişinizi verirken yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf tercih etmeniz.

Polyesterden yapıldığı için esneyerek bavulunuzun dışına rahatça geçirebileceğiniz kılıfların, 3 farklı boyut seçeneği bulunuyor.

Kılıflar polyesterden yapılıyor.

Küçük, orta ve büyük seçenekleri bulunan kılıfların fiyatları, tercihe göre farklılık gösteriyor. Küçükten büyüğe belirtilen fiyatlar, 19.99, 24.99 ve 29.99 pound olarak sıralanmış. Kılıfların boyutlarının ise 45 – 56 cm, 64 – 76 cm ve 76 – 81 cm olduğu bilgisi verilmiş.

Yeri gelmişken, bu ürünlerin geri iadesinin mümkün olmadığını da eklemeliyiz. Sonuçta; kişiye özel hazırlanmış bavul kılıflarının üreticiye geri gönderilmesi de pek makul olmazdı.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın