Yatırım yapmaya başla!

Kısa Sürede Milyarder Olan En Seksi 7 İsim

Kısa Sürede Milyarder Olan En Seksi 7 İsim

Zengin bir hayat sürmek sanırım herkesin hayalidir. Bu hayali gerçekleştirmek ise çok da kolay değil. Çok çalışmanız ya da fazlasıyla şans oyunları oynamanız gerekebilir. Tabi ki bu durumun herkes için de aynı olduğu söylenemez. Bazen şans insanın yüzüne daha çabuk güler.

Günümüz TV dünyası zengin ve şöhret olabilmenin en kısa yolları arasında karşımıza çıkıyor. Güzel sesiniz, olağan üstü rol yeteneğiniz ya da dillere destan bir görselliğiniz olması yeterli. Eğer bu özellikler sizde bulunmuyorsa bir servetin mirasçısı olmanız gerekiyor. Peki, güzellik ve zenginlik seksi bir hanım efendide ya da yakışıklı bir beyefendide sizce nasıl durur. Hazırladığımız listede bu sorunun cevabını bulacaksınız.

İşte karşınızda kısa sürede milyarder olan en seksi 10 isim sizlerle:

7 Amanda Hearst

Amanda HearstAmanda Hearst, efsanevi yayıncı William Randolph Hearst tarafından kurulan Hearst servetinin varisidir. Amanda, Boston College’da kısa süre çalıştıktan sonra, modelleme Vanity Fair adlı küçük bir dergi kapağında yer alarak modellik dünyasına girdi. Ayrıca Amanda, Town&Country, Cosmo kapaklarında da yer almıştır.

30 yaşında olan Hearst zamanının çoğunu hayır işleri için harcıyor. Amanda mütevazi, hayırsever ve bağımsız kişiliği ile tanınıyor.

6 Vanisha Mittal

Vanisha MittalHindistan’ın en zengin adamının kızı Vanisha Mittal babasının 45 milyar dolar olan mirasının tek varisidir. European Business School ve Londra Üniversitesi’nden yüksek derece ile mezun olan Vanisha, Mittal Grubu Direktörü olarak iş dünyasındaki yerini aldı. Yıllık maaşının 2 milyon dolar civarında olduğu tahmin ediliyor.

Vanisha ve zengin bankacı eşi Amit Bhatia şimdiye kadar yapılan en lüks düğünlerden birini yaptılar. 78 milyon dolar olarak tahmin edilen düğün töreni, Paris’te yapıldı ve tam 1 hafta sürdü. Ne yazık ki Vanisha ve eşinin mutluluğu uzun sürmedi. Çift birbirine boşanma davası açtı.

5 Siddarth Mallya

Siddarth MallyaVijay Mallya, dünyanın en büyük alkol şirketi, bir havayolu ve yaklaşık 1.4 milyar dolar değerindeki eviyle Hindistan’ın en zengin iş adamlarından biridir. Zengin iş adamının mirasçısı ise Sid Mallya’dır.

Londra Üniversitesi ve diğer prestijli okullardaki başarısı Sid’i babasının başarılı iş hayatındaki yerini alacak gibi gösteriyor. Tabi ki Sid çok sevdiği gece hayatına kendini kaptırmazsa. Yıllar boyunca misafir olarak sayısız talk show’a katılan Sid, 2012 yılında nihayet kendi online sohbet gösterisini başlattı.

4 Ivanka Trump

Ivanka TrumpIvanka, finans işi yapan babası Donald Trump’ın mirasçısıdır. Fiziği ise eski model olan annesi Ivana Trump’dan miras kalmış görünüyor. Üniversiteden mezun olduktan kısa süre sonra, babasının şirketi için gayrimenkul geliştirme ve satın almaların başkan yardımcısı olarak çalıştı. Ivanka, televizyon gösterisinde göründükten sonra çok çabucak ün kazandı ve kendi takı markasını oluşturdu. Trump’ın 3.6 milyar dolar değerindeki gayrimenkullerinin 3 mirasçısından birisi Ivanka’dır. Ayrıca kendine ait 150 milyon dolar net serveti vardır.

3 Andrew Lauren

Andrew LaurenAndrew Lauren, babası Ralph Lauren’in 5.8 milyar dolar değerindeki gayrimenkullerinin mirasçısıdır. Andrew bir dönem film dünyasında oyunculuk yaptı. Kötü tecrübenin ardından, oyunculuktan vazgeçerek film yapımına başladı. Oscar adayı olan Mürekkep Balığı ve Balina, Şu An Muhteşem gibi filmleri New York merkezli kendi bağımsız film yapım stüdyosunda yapmıştır.

2 Aerin Lauder

Aerin LauderAerin’in büyük babası ve dedesi Estee ve Joseph Lauder, 1946 yılında New York’da küçük bir kozmetik şirketi kurdu. Bugün, Estee Lauder’ın yıllık satışı yaklaşık 10 milyar dolardır.

Aerin Vogue ve diğer dergilerin sayfalarında bir kozmetik şirketi için mükemmel çekici pozlar verdi. Aerin seksi bir fiziğe sahip olmanın yanında kendi; kozmetik, parfüm, moda ve mobilya markalarının sahibidir. Aerin’in 2.6 milyar dolar değerindeki servete sahptir.

1 Barron Nicholas&Nicky Hilton

Barron Nicholas&Nicky HiltonBarron ve Nicky küçük kardeşleri Paris’ten daha az ünlü olsa da bu onun kadar zengin olmadıkları anlamına gelmiyor. Barron 2008 yılında, sahte ehliyet bulundurmaktan Los Angeles’da tutuklandı. Cezası karşılığında 4 milyon dolar ödedi. Barron Hilton 2007 yılında servetin kendi payına düşen tarafının % 97’sini bağışlayacağını açıklamıştı.

Aslında bir anlamda dünyanın sayılı milyarderlerinin varisçilerini görmüş olduk. Milyar dolarlık bir servetin tek mirasçısı olduğunuzu hayal edebiliyor musunuz? Hayat insana neler getirir bilinmez ama böyle bir servet getirmesini kim istemez ki.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kimdir kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum