Yatırım yapmaya başla!

Ödül Olarak Tesla 3’ünü Vereceğini Açıklayan Kimbal Musk’ın “En Yenilikçi Şirket” Mutluluğu!

Elon Musk’ın aksine kar amacı gütmeyen işler ile gündeme gelen hayırsever kardeş Kimbal Musk, Big Green’in en yenilikçi eğitim şirketleri arasında yer aldığını duyurdu. Detaylar aşağıda;
Ödül Olarak Tesla 3’ünü Vereceğini Açıklayan Kimbal Musk’ın “En Yenilikçi Şirket” Mutluluğu!

Çığır açan projeleriyle sık sık gündeme gelen Elon Musk’ın kardeşi Kimbal Musk, ünlü girişimcinin aksine kar amacı gütmeyen işlerle uğraşıyor. Ve sosyal girişimci şu sıralar kişisel Tesla Model 3’ünü ödül olarak vereceği kampanya ile gündemde!

Yardım kuruluşuna en az 10 dolar bağışta bulunan herkesin Model 3’ün sahibi olabileceğini duyuran Kimbal Musk, bu sayede milyonlarca kişinin dikkatini çekti. Anlayacağınız; o da kardeşi gibi pazarlama ve reklamını yapma konusunda gayet başarılı!

Tam da bu noktada; Kimbal Musk’ın 2011’de Hugo Matheson’la kurduğu Big Green’den bahsedebiliriz.

Kimbal Musk Big Green'i 2011'de KurduZira Kimbal Musk, okullarda çocukların gıda yetiştirebildiği bahçeler yapmayı ve onlara sağlıklı besinler sunmayı planladığı bu kuruluşa fon sağlamak için Model 3’ünü vereceğini duyurdu. Ve sosyal girişimcinin başlattığı Big Greeen, Fast Company tarafından en yenilikçi eğitim şirketleri arasında gösterildi.

Bu haberi Twitter hesabından paylaşan Kimbal Musk, kuruluşa verilen unvandan onur duyduğunu belirtti.

Amerika’daki çocukların daha sağlıklı beslenmesini amaçlayan Big Green’in 4. sırada yer aldığı en yenilikçi eğitim şirketleri listesinde ilk sırayı ise CommanBand aldı. Listedeki diğer şirketler; Dualingo, Sesame Workshop, Cornell Tech, Coursera, Quill.org, Newsela, Clever ve MissionU oldu. Neticede; Kimbal Musk bir anlamda emeklerinin karşılığını aldığını gösterdi diyebiliriz.

İlaveten; Big Green’in adının bu kadar duyulmasında Musk’ın Model 3’ünü ödül olarak vereceğini söylemesi de epey etkili.

Kimbal Musk Kampanya için Model 3'ünü Bağışlıyor Nitekim 10 dolarlık bağış karşılığında 60.500 dolar değerinde bir Model 3’e, daha doğrusu Tesla’nın sahibinin kardeşinin Model 3’üne sahip olma düşüncesi fazlasıyla heyecan verici.

Ayrıca aracın üretilmiş 6. Model 3 olma özelliği taşıdığını ve özel donanımlara sahip olduğunu da belirtelim. Ve 20 Şubat’ta başlatılan kampanya 24 Nisan’a kadar sürecek olup, kazanan kişi 8 Mayıs’ta ilan edilecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum