Yatırım yapmaya başla!

Kim Kardashian’ın Kimoji Adındaki Uygulaması Apple Store’u Çökertti

Kim Kardashian’ın Kimoji Adındaki Uygulaması Apple Store’u Çökertti

Günümüzde birçok ünlü çeşitli girişimlerde bulunmuş olsa da Kardashian ailesinin dahil olduğu yıldız isimlerin bazıları, ironik şekilde “iyi” bir talihe sahip. Girişimleri kötü bir şekilde sonlanan ünlülerin kimler olduğunu merak ediyorsanız, ünlülerin komedi filmlerini aratmayacak şekilde kötü sonlanan iş girişimleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz. Kim Kardashian’ın çeşitli mimik ifadelerinin, hareketlerinin ve vücut hatlarının yer aldığı emoji uygulaması olan “Kimoji”, dakikada 1 milyon dolar kazandırarak rekor kırdı. Bu durum da Apple Store’un çökmesine neden oldu. Yaşanılanlarda Kim Kardashian’a ait Kimoji uygulamasının başrolde olması Apple Store için büyük bir sürpriz oldu.

Kardashian’ın oldukça zengin biri olduğunu düşünsek bile, daha önceki uygulamasıyla Apple Store’dan bir yılda 300 milyon dolar kazanmasını hesaba katmamıştık. Şuan ki uygulaması olan Kimoji ile rekor sayılabilecek paralar kazanmaya devam ediyor. Daha önceleri çeşitli uygulamalarla karşımıza çıkan Kim Kardashian, bu kez ise “Kimoji” adında hayatını ve kişiliğini anlatan, 250 adet ifadenin yer aldığı bir emoji uygulaması ile bizleri şaşırttı. Bu uygulamanın ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında yazılı ve sosyal medyada bir sürü haber çıkmasına rağmen, Kardashian bile böylesine büyük bir kazanç sağlayabileceğini düşünmüyordu.

Kim Kardashian’ın bu uygulaması ile kazanmış ve kazanmakta olduğu paraları duyduktan sonra, yaşam tarzınızı yeniden düşünmek ve elden geçirmek isteyebilirsiniz…

İşte sizlere mustakbel Kimoji uygulaması:

Bu Uygulamanın Değeri Ne Kadar ve Kim Kardashian’a Kaç Para Kazandırıyor?

Bu Uygulamanın Değeri Ne Kadar ve Kim Kardashian'a Kaç Para Kazandırıyor?Kimoji uygulamasının Apple Store’daki değeri 1.99 dolardır ve New York Post’ta yer alan bilgiye göre, üretildiği zamandan bu yana saniye başına 9 binin üzerinde insan bu uygulamayı satın aldı. Bu da dakika başına 1 milyon dolarlık kazanç anlamına geliyor. Kardashian’ın bu başarısında da akıllara şu soru takılıyor; İnsanların Apple Ürünlerine Bağımlı Olmalarının Nedenleri nelerdir?

Bu büyük başarısını sosyal medyada takipçileri ile paylaşan Kardashian, rekor kıran indirme trafiğinden ve bu durumun Apple sistemlerini kilitlenmesinden dolayı Twitter’da şirketten özür bile diledi. Eşi Kanye West ise bu görkemli başarıyı, şarkılarından biri olan “Good Friday” parçası ile kutladı.

Kim Kardashian Apple'dan Özür DilediKim Kardashian’ın 2016 yılındaki net kazancı 100 milyon doların altında olsa da teknoloji alanında yapmış olduğu bu sürpriz ile geliri yüksek düzeyde bir artış gösterecektir.

Kim’in şöhret statüsüne ulaşması hoşunuza gitmeyebilir ya da bu durumu tasvip etmeyebilirsiniz, fakat Kim Kardashian medya ile çok iyi oynuyor ve bakış açısıyla piyasaya hükmediyor. Kim Kardashian şu anda sosyal medya üzerinde en etkin kişilerden biridir ya da belki de en etkin ünlüdür. Kazanmış olduğu rakamlarsa büyük ölçüde onun yıldız gücünün getirileridir.

Kim Kardashian ve Kardashian ailesi bir anda şöhreti yakalamış olsalar da bu statüden vazgeçmeye hiç niyetleri yok gibi görünüyor. Sosyal ve görsel medyayı oldukça etkin bir şekilde kullanan bu aile, yapmış oldukları her davranış ve üretmiş oldukları her ürün ile gündemin ana maddelerinden bir tanesi oluveriyorlar. Zengin olduğu kadar yeteneksiz olan ünlüler arasında yer alan Kim Kardashian’ın bu başarısını ne olursa olsun takdir etmemiz gerekiyor. Kardashian ailesinin en ünlü üyesi olan Kim tarafından piyasaya sürülen son uygulama olan Kimoji, dakikada bir milyon dolarlık kazanç sağlamasının yanı sıra saniye başına 9 bin indirme trafiğinden dolayı da Apple Store’un çökmesine neden oldu ve Kardashian ailesi yeniden gündemdeki yerlerini korumaya devam etti. Peki, sizler bu konuyla ilgili neler düşünüyorsunuz? Sorumuzun cevabı ile yorumlarınızı da bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum