Yatırım yapmaya başla!

Kim Kardashian’a Antrenörlük Yapan Kadının İnanılmaz Başarı Hikayesi!

Kim Kardashian sayesinde hatırı sayılır bir üne kavuşan antrenör, başarı hikayesiyle motivasyona ihtiyacı olanlara ilham veriyor. Karşınızda Melissa Alcantara’nın inanılmaz değişimi;
Kim Kardashian’a Antrenörlük Yapan Kadının İnanılmaz Başarı Hikayesi!

Instagram’a 360 bin takipçisi olan Melissa Alcantara’nın Kim Kardashian’ın antrenörü olarak nam saldığını söyleyerek başlayalım. Fakat işin asıl ilginç yönü, Alcantara’nın “Firtgurlmel” olmadan önce sürdürdüğü sağlıksız yaşam tarzı ve bunu değiştirme öyküsü!

Zaten Kim Kardashian’ın kendisini antrenörü olarak seçmesindeki ve Keeping Up With the Kardashians’a konuk etmesindeki temel neden de buymuş! Çünkü ünlü isim, Melissa Alcantara’nın öyküsünden o kadar etkilenmiş ki kendisini çalıştıracak kişinin bu başarılı kadın olmasını istemiş. İşte Kim Kardashian’ın eğitmeninin başarı hikayesi;

Melissa Alcantara, değişime karar vermeden önce hamileliğinde 30 kilo almış ve hayatını kilolarından kurtulamamış bir kadın olarak sürdürüyormuş.

Melissa AlcantaraKaldı ki tek sorunu doğum kiloları da değilmiş. Keza Melissa, hem sigara hem de alkol kullanıyor, aynı zamanda da sağlıksız yiyeceklerle besleniyormuş.

Günlerden bir gün televizyonda gördüğü bir reklamdan (Insanity Beach Body) çok etkilenerek, kendisine Pazartesi günü programa başlama sözü vermiş. Nihayet bu sözün üzerinden 3 pazartesi daha geçtikten sonra sabah 5’te kalkarak 60 günlük programa başlamış.

60 günlük programın sonunda 18 kilo veren Melissa, bu sürecin sonunda yalnızca kilosunun değil bakış açısının da değiştiğini anlamış.

Melissa Alcantara Kim Kardashian'ın Antrenörü Oldu Çünkü yediklerinden içtiklerine, kilosundan sağlığına varana kadar her şeyin kendi kontrolünde olduğunun farkına varmış. Ve 2015 yılının Aralık ayında tek amacının zayıf görünmek olmadığını düşünerek daha fazlası için kollarını sıvamış.

Kısa süre sonra bir vücut geliştirme yarışması için hazırlanmaya başlayan Melissa, 17 haftasını yiyecek porsiyonlarını hesaplayıp ağırlık çalışarak geçirmiş.

Ve emeğinin karşılığını; katıldığı yarışmanın iki farklı kategorisinde ödül kazanarak, ayrıca yeni bir kariyerin kapılarını aralayarak almış.

Melissa Alcantara Keeping Up With the Kardashians'a KatıldıBu sırada bir garson olarak çalışmaya devam eden Melissa her gün insanların “bir antrenör müsün yoksa dansçı mı” tarzındaki sorularıyla karşılaşıyormuş. Hatta pek çok kişi onun öğrencisi olmak için teklif veriyormuş. İş ortaklıkları ve sosyal medya kampanyaları derken giderek artan ünü Melissa’nın şöhretini Kim Kardashian’a kadar ulaştırmış.

2016 yılında kendisinin yolculuğundan ve çalışma etiğinden etkilendiğini söyleyen Kim Kardashian’dan teklif alan Melissa, böylece ünlü ismin antrenörü olmuş.

Şu anda Kim Kardashian’ın yanında birkaç kişiye daha antrenörlük yapan başarılı kadın; insanlara sıkı çalışmanın, istikrarlı olmanın ve sonuç almanın nasıl hissettirdiğini öğretmeye çalıştığını söylüyor. Çünkü aynı süreçleri yaşayan Melissa Alcantara, bunun yalnızca spor ve sağlıklı beslenme alanında değil hayatın her alanında geçerli bir kural olduğunu, ayrıca ne kadar işe yaradığını canlı örnek olarak gösteriyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Başarı Hikayeleri kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum