Yatırım yapmaya başla!

Kibrit Kullanılarak Yapılan Etkileyici Formula 1 MaketiBilindiği üzere kibrit, ateş yakmak için kullandığımız en basit araçların başında gelmektedir. Üzerindeki ufak kimyasal madde sürtünmenin etkisiyle alev alır ve pek çok yerde pratik şekilde işimizi görmektedir.

Ancak bu sefer kibrit ile az rastlanacak bir işin yapıldığına tanık oluyoruz. Videoda çok sayıda kibrit kullanılarak Formula 1 aracına ait bir maketin yapıldığını görüyoruz. Maketin her bir bölümünün ortaya çıkarılması için ciddi bir emek harcandığı görüntülerden anlaşılıyor. Eğer ahşap işlerine merakınız varsa kibrit kullanarak bu etkileyici maketi siz de yapabilirsiniz.

Ayrı ayrı oluşturulan parçalar bir yapboz misali birleştirilip bir araya getiriliyor ve ortaya Formula 1 aracına ait muhteşem bir maket çıkıyor. Videoda son olarak ise yapılan bu maket ateşe veriliyor. Kibritlerin bir araya toplanıp tutuşma anı hepimizi etkilemiştir. Bu videoda ise yapılan maket ateşe veriliyor ve geriye sadece kül parçaları kalıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum