Paylaşım

Kia’nın En Güçlüsü Stinger Almanlara Göz Dağı Vermeye Başladı!

 

Kia yaklaşık 1 sene önce tüm modellerini bir kenara bırakıp Stinger’a odaklanmamızı söyledi. Ve bunu ne için söylediğini bu video kanıtlar nitelikte. Koreli firmanın alan genişletmesine gittiğini ve çıkardığı her yeni modelle dikkatleri üzerine çekebildiğini biliyoruz. Sportback tarzını son derece iyi yakalayan Kia, Amerika’ya göndereceği Telluride SUV ile klasmanlarda zirve ürünlerini tamamiyle açığa çıkardı.

Konumuz şu anda Stinger! 2018 Yeni Kia Stinger incelememizde özellikleri ve hakkında birçok konuya değinmiştik. Birşeyleri çok iyi yapacağına da sonunda belirtmiştik. Bugün gelinen noktaya baktığımızda Stinger, diş göstermesi gereken Alman rakiplerine meydan okumaya başladığını görüyoruz. Kendi olan özgüveni için şimdiden tebrik ediyoruz. Nedeni ise karşınıda aldığı modeller premium alanda spor araba zevkleri veren Porsche Panamera ve BMW’nin emektar 6 Serisi.

Videomuzda rakiplerin hızlanma, denge vb. konularda üstünlük sağlama yarışını izledik. Fiyat bakımından Stinger’ın rakiplerine oranla yarı yarıya ucuz olması onun ne 4.6 sn kalkışına ne de Panamera’nın göstermiş olduğu yol dengesine ulaşmasına engeldi. Koreli firmanın tam olarak yaptığı akıl çelme! Şahsi fikrim olarak Stinger gerçekten zevkle binilebilecek ve imaj bakımından sizi hiç bir zaman hiç bir konuda eksik bırakmayacak bir otomobildir.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur