Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Kia Ceed’in Polonya’da Karıştığı Korkunç Kaza Görüntüsü!Kia Ceed’in Polonya’da Karıştığı Korkunç Kaza Görüntüsü!

Araç kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde Kia Ceed‘in korkunç bir kazaya karışmasını izliyoruz. Polonya’da iki şeritli bir yolda meydana gelen kaza, akıllara durgun veren cinsten. Mavi renkli Ceed, bir kamyonun arkasından sınırlar içerisinde ilerliyor.

Görüntülerin birkaç saniye sonrasında karşı şeritten gelen bir kamyonun olması en korkunç yerde lastiği patlıyor. Patlayan lastikle birlikte kamyonun dengesi bozuluyor ve aynı hızla Kia’nın üzerine çıkıyor.

Çarpışma o kadar şiddetli ki Ceed’i burun kısmından yakalayan kamyon aracın arka kısmını havaya kaldırarak, görüntüleri çeken Peugeot 508‘in üzerine atıyor. Bir kere ön kısımdan sıkışmış olarak kaza yapan Ceed’in sonu uçurumda bitiyor.

Sonrasında otomobil taklalı bir vaziyette bariyerle kamyon arasında sıkışmış vaziyete gelmiş. İlk izlediğimizde yüzde yüz sürücü, varsa yolcuların ölmüş olabileceğini düşündük. Hatta 508’in şoförü bile buradan çok büyük bir yara almış olabileceğini.

Kia Ceed’in sürücüsü olan 22 yaşındaki kadında her hangi bir “hayati risk olmadığı” söylendi. Sadece olduğu yerden çıkarmak için itfaiyeciler kapı ve bazı panelleri kesmek zorunda kalmışlar. Hastaneye de götürülen zaten tek o olmuş. Kamyonu kullanan kişi de hafif sıyrıklarla kazayı atlatmış. Artık bu kısma şans da diyebilirsiniz Kia’nın sağlam olduğunu da!


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur