Paylaşım

KFC İlk Kadın Colonel Sanders’ını Tanıttı!

 

KFC yeni kadın Colonel Sanders’ını tüm dünyaya tanıttı. Şirketin yeni ürününün tanıtımını yapan ABD’li country müzik sanatçısının hayat verdiği kadın Colonel Sanders karakteri, yoğun ilgi uyandırdı.

Grammy ödüllü Amerikalı country müzik şarkıcısı Reba McEntire’ı Colonel Sanders olarak gören sosyal medya kullanıcılarının çoğu KFC’yi başarılı reklamından dolayı kutladı. Öte yandan; Reba McEntire ile Colonel Sanders arasında bağlantı kuramadığını söyleyenler de oldu.

Fakat KFC, öyle ya da böyle dikkat çekmeyi başararak amacına ulaştı. Geçtiğimiz günlerde bitcoin ödemesi alacağını duyuran KFC’nin yeni Colonel Sanders yüzü olan country müzik sanatçısı da durumdan epey memnun olduğunu dile getirdi.

İlk kadın Colonel olmasının yanı sıra tanıtımda hem kendisi hem de KFC’nin ikonik kurucusun karakterinde boy gösteren Reba, bundan fazlasıyla keyif aldığını belirtti. Şirketin Pazarlama Kurulu Başkanı Andrea Zahumensky da yeni ürünlerinin (Smoky Mountain BBQ) en çok sevilenler arasına gireceğini söyledi.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur