Yatırım yapmaya başla!

Ken Block Drift Gösterisini Bu Sefer Dik Yamaçlarda Yapıyor!Kim Ken Block’a 50 yaşında derki! Amerikalı, tarihin en iyi sürüncüleriden birisi olarak görülen Block, her yaptığı showda çıtayı biraz daha yükseltiyor. Tarakhana adı verdikleri geniş organizasyon çerçevesinde Ford Fiesta RX43 ile yol dışında bu sefer farklı işlere giriyor. Startını büyük bir toz bulutuyla veren Ken Block, sıcak asfaltlardan çıkarak artık dik yamaçlara tırmanmaya başladı.

Ortamın uzak ve ıssız olması, ünlü pilotun dilediği gibi Fiesta’nın tam gücüyle kullanmasına olanak sağlıyor. Aslında hep unutulan birşey de kamera ekibidir. Doğruyu söylemek gerekirse prodüksiyon ekibi macera filmi tadında görüntüler veriyor.

Ken Block’un yaklaşık 30 seneyi geçen sürüş hayatında kazandığı yetenekler, Fiesta’nın pürüzsüz modifiyesi ile birleşince bizlere böyle, herkesin yapamayacağı toz duman videoları izlettiriyor. Şu anda GP pilotlarının tek gayesi genç yaşlarda isim yaparak ileride Ken Block gibi yıldız olmak…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum