Yatırım yapmaya başla!

Bir Kelebeğin Kozasından Çıkış Anına Tanık Olun!Hayvanlar alemi her çeşidiyle ilgi çekicidir. Bazıları yırtıcı, bazıları kendini koruyamayacak kadar küçük ve bazıları sevimli birçok hayvan türü vardır. Bu hayvanların arasında oluşumu uzun süren ve ilginç olan bir hayvandan bahsedeceğiz.

Kelebekler zor bir şekilde oluşurlar ve bu uzun zaman alır. Yumurtalarından larva tırtılı çıkıyor sonrasında bu tırtıllar büyüyünceye kadar besin depoluyorlar. Yeteri kadar büyüdüklerinden ağızlarından salgı başlıyor. Bu salgı belirli bir miktara geldiğinde kozalarını örüyorlar ve bu kozanın içerisinde depoladıkları besinlerle beslenerek uzun zaman dönüşümlerini bekliyorlar.

Zamanı geldiğinde kozayı yırtıp renkli bir kelebek halinde doğayla buluşuyorlar. Bu oluşum sürecini yukarıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum