Yatırım yapmaya başla!

İkinci Hayatına Kedisi ve Karavanı ile Başlayan Adamın Kıskanılası Yaşamı!

İşini bırakıp evini satan genç adam, 2.5 yıldır karavanıyla Avustralya'yı dolaşıyor. İşte sevimli kedisiyle yepyeni bir yaşam tarzına başlayan Richard East;
İkinci Hayatına Kedisi ve Karavanı ile Başlayan Adamın Kıskanılası Yaşamı!

Tası tarağı toplayıp uzaklara gitmek pek çoğumuzun aklından geçse de çok azımız bu klişe düşünceyi hayata geçirecek kadar sıra dışı bir hayata başlayabilir. Sonuçta; yıllardır sürdürülen hayattan kopmak da yeni alışkanlıklara doğru yol almak da kolay bir şey değil.

İşte bu nedenle de ara sıra gün yüzüne çıksa da genellikle derinlere gömülen bir hayal olarak kalır, dünyayı dolaşmak gibi “ütopik” düşünceler. Fakat bazıları var ki çoğumuza imkansız gibi görünen hayatlar yaşayıp, uçuk kararlar alarak yola çıkabiliyor. Tıpkı Richard East gibi;

Richard East yanından hiç ayırmadığı tüylü arkadaşı Willow’la birlikte 2015’in Mayıs’ından beri yollarda diyerek başlayalım.

Richard East 2.5 Yıldır YollardaÇünkü 10 yıldan uzun zamandır Tazmanya’nın Hobert şehrinde yaşayan Richard, çoğu kişinin imreneceği bir hayata sahip olmasına rağmen yaşantısından memnun değilmiş.

Harika bir işi ve evi olan East, tüm bunlara sahip olduğu halde ne olduğunu bilemediği bir şeyin eksikliğini hissediyormuş.

Richard East Kedisi Willow'la Avustralya'yı Geziyorİşte bu nedenle de her gün için nasıl minnettar olunacağını ve onu neyin mutlu edeceğini öğrenmeye karar vermiş.

Karavanda yaşamak ve sadece ihtiyaç duyduğunda çalışmak gibi planlarla yeni bir hayata başlamış.

Richard East Minimalist Yaşamından Epey MutluAncak her şeyi bıraksa da Willow isimli kedisini arkasında bırakamamış ve yolculuğuna kedisini de dahil etmiş.

Willow’la birlikte yeni yerler gören Richard, kısa süre içinde verdiği kararın ne kadar doğru olduğunu anlamış.

~ Where’s Willow? Can you find her? .. it took me a while.

Rich & Willow – travelling cat (@vancatmeow)’in paylaştığı bir gönderi ()

Anlayacağınız; 2.5 yıllardır yollarda olan ikili pek çok kişinin hayalini kurduğu minimalist bir hayat yaşıyor.

Ayrıca VanCatMeow isimli bir blogu ve aynı isimli sayfaları olan Richard, maceralarını paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Richard VanCatMeow İsimli Sayfalarıyla da Para KazanıyorSosyal medya mecralarında epey sevilen Willow isimli kedinin bir marka haline geldiğini de belirtelim. Öyle ki Richard blogunda magnet ve kartpostal gibi ürünlerin satışını yapıyor. Yani gezerken para biriktiren seyahat bloggerı Stephanie Lee gibi Richard da mutlu olduğu yaşam tarzından para kazanıyor.

Ve yeni düzenini “karavanımı bir eve ve bütün Avustralya’yı evimin arka bahçesine çeviren küçük siyah bir kediyle kurduğum hayat” sözleriyle özetliyor. Neticede; Richard East hayatında neyin eksik olduğunu çoktan bulmuş ve daha uzun yıllar boyunca aynı yolda ilerlemeye kararlı. Ne diyelim, kiminin hayali kiminin gerçekleri oluyor…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum