Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

DeFi Platformu KAVA, Crank Studio’yu Satın Aldığını Duyurdu

Kava 40 milyar dolara ulaşan DeFi endüstrisini daha da büyütecek bir yatırım gerçekleştirdi.
DeFi Platformu KAVA, Crank Studio’yu Satın Aldığını Duyurdu
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para birimleri, ana akım medya tarafından sıklıkla reddedilse de Robinhood ve PayPal gibi kurumların yeni hizmetleri ile daha geniş bir mecraya yayılıyor. Bu hizmetler ile kullanıcılar Bitcoin ve Ethereum ticareti gerçekleştirebiliyor.

Önde gelen kripto DeFi platformu Kava, tüm kullanıcılar için deneyimi iyileştirirken güvenlik öncelikli DeFi’nin benimsenmesini hızlandırmak için profesyonel hizmet sağlayıcı Crank Studio’nun satın alındığını duyurdu. Kripto ekosisteminin sunduğu diğer her şeyin önündeki engelleri azaltmak bir sonraki mantıklı adımdır ve bu nedenle Kava Labs, Crank Studio’yu satın almak için harekete geçti.

DeFi Endüstrisi 40 Milyar Doları Aştı

DeFi Endüstrisi 40 Milyar Doları Aştı

Zamanımızın en büyük yükselen pazarı, açık finans ve ademi merkeziyetçi finans veya kısaca DeFi olarak adlandırılıyor. Deneyimli kripto para birimi kullanıcılarından sermaye çekmede önemli bir başarıya dikkat çekmesine rağmen, bu yaklaşım ilk başarıyı sağladı ve birçok farklı protokol ve hizmet arasında dağıtılan 40 milyar dolar değerinde kripto varlıkla sonuçlandı.

Bununla birlikte, bu miktar, tüm kullanıcılar profesyonel ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne ve kullanıcı deneyimine eriştikten sonra DeFi projelerine akabilecek likiditenin bir kısmını temsil ediyor. Mevcut haliyle, DeFi alanı teknik uzmanlık gerektiren bir alan olarak biliniyor. Crank Studio gibi firmalar Kava Labs için önemli bir katalizör görevi görebilir.

GCM Yatırım Banner

DeFi’ye Katılımın Hızlanması Amaçlanıyor

DeFi’ye Katılımın Hızlanması Amaçlanıyor

Kanadalı UX ve UI tasarım firması Crank Studio, deneyimleri üst düzey küresel müşterilere uyarlama konusunda çok bilgili. Başarılı kullanıcı arayüzü deneyimleri, yeni kripto para birimi kullanıcılarının DeFi’ye katılımını hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Crank Studio’nun Kava Labs tarafından satın alınmasının ardından, her iki ekip de Kava’nın DeFi platformunun, ürünlerinin ve hizmetlerinin büyümesini ve katılımını hızlandıracak.

Crank Studio Kurucusu Peter Mancini, “Crank Studio olarak Kava’nın herkes için finansal fırsatların kilidini açma misyonuna inanıyoruz. UI/UX ve tasarım sistemi uzmanlığımız sayesinde, Kava DeFi ürün ve hizmetlerine yeni bir kullanıcı katılımı düzeyinin kilidini açmayı amaçlıyoruz.” değerlendirmesini yaptı.

Kava, BTC, XRP, BNB ve ATOM dahil olmak üzere büyük kripto para birimi varlıklarının kullanıcıları için sabit paralar, krediler ve diğer finansal hizmetler sunan çok varlıklı bir DeFi platformudur. Kripto para birimi Kava son verilere göre 6.16 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.