Yatırım yapmaya başla!

Katlanabilir iPhone için Hazırlanan iFlex Konsepti iPad Mini’yi AndırıyorApple, iPhone için her yıl yeni modeller geliştirirken, kullanıcı tarafından da ilgi çekici konsept tasarımları gelmeye devam ediyor. iPhone için yaptıkları konsept videolar ile tanınan Concept Creators, katlanabilir iPhone için yeni bir tasarım videosu yayınladı. Son dönemde akıllı telefon piyasasında Galaxy Fold ve Mate X ile beraber katlanabilir telefonların sıkça konuşulduğuna tanık oluyoruz.

Apple’dan konuyla ilgili gelen haberler ise kullanıcılarının biraz daha bekleyeceğine işaret ediyor. 2021 yılından önce katlanabilir telefon geliştirmesi beklenmeyen Apple için yeni bir katlanabilir telefon konsepti hazırlandı. iFlex adı verilen konsept tasarım, Galaxy Fold’da olduğu gibi içe doğru katlanıyor. Katlanmış hali ile 5.4 inç ekran boyutuna sahip olan cihaz açılınca 7,9 inç büyüklüğüne ulaşıyor.

Üzerinde çalışılmış tasarımın iPad Mini ile benzerlik gösterdiği gözlerden kaçmıyor. Muhtemelen Apple’dan gelecek katlanabilir telefon modeli, bu videodaki cihaza göre epey farklı olacaktır. Huawei ve Samsung, hem katlanabilir telefon hem de 5G konusunda yeni ürünlerini tanıtmaya başladı. Apple’ın bu konuda işi ağırdan alıyor olması kendi kullanıcı kitlesinin pek memnun etmiyor. Katlanabilir iPhone için hayal edilen konsept tasarımı videodan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum