Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

“Katitche Point Greathose” Okyanus Kenarındaki Dünya Harikası

“Katitche Point Greathose” Okyanus Kenarındaki Dünya Harikası

Karayipler’in rüya gibi doğal güzelliğinin içerisinde bulunan bir Birleşik Krallık toprağı olan Britanya Virjin Adaları, gökyüzünü denizle birleştiren lüks ev Celestial House gibi birbirinden muhteşem yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Yükseltilerin yamacına ya da zirvesine konumlandırılmış bu güzel evler hem Karayipler’e özgü botanik zenginliği hem de kusursuz okyanus manzarasını sunmaktadır.

Rüya gibi bir adada bulunan ve bir hayal ürününe benzeyen evler, yaşamış olduğumuz dört duvardan oluşan şehir içerisindeki yapılardan daha da uzaklaşmamıza vesile oluyorlar. Etkileyici güzellikleriyse ve kartpostal niteliğindeki görünümleriyle bu evler, kendimizi biraz da olsa avutabilmemizi sağlıyorlar. Britanya Virjin Adası’nda bulunan bu güzel evlerden biri olan Katitche Point Greathouse; beyaz kumlardan oluşan güzeller güzeli plajlarla çevrili, engebeli bir yükseltinin üzerine konumlandırılmıştır.

Okyanusun hemen kıyısında yer alan bu lüks ev; fotoğraflarıyla bile bizleri yaşamış olduğumuz yerlerden çok daha uzaklara, cennettin hayat bulduğu sahillere götürmektedir. Benzersiz, büyüleyici bir konuma ve tasarıma sahip olan Karayipler’deki Britanya Virjin Adaları’nda bulunan bu kusursuz evin olanaklarına ve fiyatına dilerseniz birlikte göz atalım.

İşte karşınızda okyanusun kenarına konumlandırılmış dünyanın sekizinci harikası!

Katitche Point Greathose’nin Eşsiz Tasarımı ve Dekorasyonu

Katitche Point Greathose'nin Eşsiz Tasarımı ve DekorasyonuMısır’daki Keops Piramidi’nden esinlenilerek tasarlanan bu göz alıcı ev, üç kattan oluşmaktadır. Bir hayli yüksek tavanı ve lüks dekoru ile hem eğlenmek hem de rahatlamak için muhteşem bir yapıdır. Katitche Point Greathose, ilginç tasarımlarıyla dikkat çeken evler arasında yer alan Altın Piramit Ev kadar Gize Piramitleri’ne benzemese de yine de eşsiz bir tasarım örneğidir. İngiliz Virjin Adaları’ndan biri olan Virjin Gorda’da Sir Francis Drake Kanalı’na bakan bu muhteşem evde; özel verandalı altı adet yatak odalı süit, altı banyo ve bir de tropikal manzarayı gözler önüne seren avlu yer almaktadır.

Karayipler’deki Lüks Piramitin Odaları ve Olanakları

Karayipler'deki Lüks Piramitin Odaları ve OlanaklarıMaster Suit adı verilen odası, gizli bir açık hava banyosuna sahiptir. Bu süit, koi havuzları ve gür yeşilliklerle çevrili kutsal bir mabedi andırmaktadır. Bu etkileyici evin bünyesinde barındırmış olduğu maun mutfaktan kapalı ve açık havuza direkt olarak erişim sağlayabileceğiniz gibi, büyüleyici okyanus ve doğa manzarasına da tanıklık edebilirsiniz. Eşsiz manzaralarıyla dünyanın en iyi restoranları ile kıyaslanabilecek bir görünüm sunan mutfağında yiyeceğiniz her akşam yemeği oldukça keyifli, romantik ve tamamen huzurlu geçecektir.

Benzersiz Bir Güzelliğe Sahip Olan Katitche Point Greathose’nin Fiyatı

Benzersiz Bir Güzelliğe Sahip Olan Katitche Point Greathose'nin FiyatıKarayipler’in eşsiz güzellikleri içerisinde rüya gibi modern bir piramit ev olan Katitche Point Greathose, tüm dünyanın en pahalı evleri arasında yer almasa da oldukça pahalı bir yapıdır. Hayallerinizi tamamıyla gerçekleştirecek bu lüks evin fiyatı tam olarak 8 milyon dolardır.

Dünyanın dört bir yanında hayran olunabilecek güzellikte milyonlarca ev bulunsa da Virjin Adaları’na konumlandırılmış Katitche Point Greathouse hem konumu hem de olanaklarıyla tam anlamıyla kusursuz bir yapıdır. Eşsiz ve benzersiz bir modern piramit olan Katitche Point Greathouse’de yaşamak ister miydiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum