Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Karsan Hisseleri Bursa HOSAB Şubesi’nin Açılışıyla %3 Artıda

Haftayı %3’ten fazla kazançla tamamlamaya yönelen Karsan Otomotiv hisseleri, HOSAB şubesinin açılış haberinden de destek buluyor.
Karsan Hisseleri Bursa HOSAB Şubesi’nin Açılışıyla %3 Artıda
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Karsan Otomotiv Sanayii ve Ticaret A.Ş. Bursa HOSAB Şubesi’nin tescil ve Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi’nde ilan işlemlerinin tamamlandığını bildirdi. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapılan açıklamada, söz konusu şube açılışın gerçekleştiği duyuruldu.

Şirket 4 Ağustos 2021 tarihinde yaptığı açıklamada, Bursa ili Nilüfer ilçesi Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi Sanayi Cad. NO:40 adresinde yer alan fabrika binası ve müştemilatları sahası içerisinde ticari ve sınai faaliyet göstermek amacıyla, kullanılacak HOSA şubesinin tescil ve ilan işlemleri için çalışmaların yürütüldüğünü bildirmişti.

Karsan hisseleri (KARSN), yeni şube açılışı haberiyle pozitif seyrediyor.
Karsan Hisseleri %2,80 Artıda
Kaynak: Paratic Piyasalar

Saat 13.43’te %2,80 artıda işlem gören şirket hisseleri, 3,68 liradan satışa sunuluyor. Dünkü işlemleri 3,57 liradan tamamladı. Bu sabah 3,55 ile hafif düşüşle açılıp, kazanca yöneldi.

Saat 11.50’de 3,70’e çıktı. Şu dakikalarda ise gün içi en yükseğe yakın seyrediyor. Hisseler günün en düşük fiyatını 3,54 ile açılışın hemen ardından gerçekleştirdi.

Bugün gördüğü 3,70 haftanın en yükseği oldu. Hisseler günü %3’e yakın artıda geçirirken, haftalık kazancını %3,38’e taşıdı. Aylık bazda 3,45’e kadar inen hisseler %1,87 oranında geriledi. Yıllık değişimi ise %24 artışa işaret ediyor.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın