Yatırım yapmaya başla!

Kardashian Tweet Attı, Fabrika İşçisi Sosyal Medyadan Para Kazanmaya Başladı!

Günümüzde sosyal medyayı kullanarak para kazanan ne kadar çok insan olduğunu biliyoruz. Onlardan bir tanesi de aşağıda göreceğiniz Jerome Billingham…
Kardashian Tweet Attı, Fabrika İşçisi Sosyal Medyadan Para Kazanmaya Başladı!

Sosyal medya aracılığıyla para kazanan o kadar çok insan var ki! Her geçen gün artan sayıları ve bu işin eğlenceli tarafı, pek çoğunun “keşke ben de fenomen olsam” gibi düşünceler içerişine girmesine sebep oluyor. Hatta sosyal medyayı, yeteri kadar zengin olmasına rağmen daha çoğunu elde etmek için kullananlar bile var. Tıpkı lüks hayatlarını girişimcilik yolunda kullanan Dubaili fenomenler gibi!

Sonuçta, sosyal medyadan para kazananlar bir yandan ceplerini doldururken bir diğer yandan da hemen herkesin imrenerek bakacağı eğlenceli anlar yaşıyor. Ki bu da insanı baştan çıkarmaya, yetiyor da artıyor! Şansı yaver giden Jerome Billingham da sosyal medyadan para kazanma arzusuyla yola çıkmış ve bakın neler yaşamış.

Jerome Billingham’ın yolculuğu 4 sene önce, Kim Kardashian’ın kendisine Twitter’da cevap vermesiyle birlikte başlamış.

#throwbackfriday #kimkardashian #tweet

Jerome billingham (@jeromebilll)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bir fabrikada işçi olarak çalışan genç, Kim Kardashian’ı etiketleyerek “hayranlarının farkında mısın, seni çok seviyorum” şeklinde bir tweet atmış. Ve Instagram’da gönderi başına 500 bin dolar kazanan Kardashian’ın tweetini cevapladığını görünce şok olmuş.

Daha sonra Twitter’daki popülaritesinin arttığını görmüş ve sosyal medyayla daha çok ilgilenmeye başlamış.

Follow me on twitter #twitterposts #twitterfollow #twitter

Jerome billingham (@jeromebilll)’in paylaştığı bir gönderi ()

Zamanla tweetleri onlarca kişi tarafından paylaşılır hale gelmiş ve adı daha da çok duyulmuş. Sonrasında paylaşımlarından para kazanmanın ve bedava hizmet almanın keyfini yaşamış.

Şu anda Twitter’da 270 bin takipçisi olan Jerome Billingham, artık pek çok firmadan sponsorluk aldığını söylüyor.

Hatta takipçileri arasında Kim Kardashian’ın onları nasıl fark edeceğini soranlardan tutun da Jerome Billingham’ın pis çoraplarını isteyenlere varana kadar sıra dışı tekliflerde bulunanlar bile var.

Hala Lincolnshire’da annesi ve üvey babasıyla yaşamasına rağmen sosyal medyadan yılda 5000 pound kazandığını söyleyen kullanıcı, durumunu “hiç de kötü gitmiyorum” diyerek açıklıyor. Sonuçta; yaptığı tek şey sosyal medyayı aktif olarak kullanmak, gündemi takip etmek ve eğlenerek elde ettiği paranın keyfini çıkarmak.

Kaldı ki geçtiğimiz günlerde yapılan bir deney de fenomen olarak para kazanmanın kolaylığını açıkça göstermişti. Yani aranızda sosyal medya fenomeni olarak para kazanmak isteyenler varsa, bu yöntemi pekala kullanabilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ek Gelir - Ek İş kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum