Yatırım yapmaya başla!

Kanada Polisi Tesla Model X’i Ekibine Katıyor!

Kanada polis merkezi Tesla'nın 4x4 SUV'u Model X için kolları sıvadı. Kanada Uluslararası Otomobil Fuarı misafiri Model X için bakalım neler söylenmiş!
Kanada Polisi Tesla Model X’i Ekibine Katıyor!

Teknoloji sadece evimizde veya ticari alanlarda mı zannettiniz. Çapını gün geçtikçe genişleten yeni teknolojiler artık her birime girmeye başladı. Tesla’nın elektrik motorlu araçlar konusundaki devrimsel hareketleri de otomobil sektörünü tetikleyici unsur oldu. Görünümleri belki normalken Tesla modellerinin gaz tepkimelerini kimse tahmin edemez.

Tesla Model S’in küçümseyici drag yarışında naklen bunu izlemiştik. Konumuz şu anda Kanada polis teşkilatının SUV Model X’i ekibine katıp katmayacağına bakacağız. Neden bu şekilde dediğimize gelirsek; Çavuş görevinde bulunan Kerry Schmidt, sosyal medya hesabında üstte lambaları olan ve yanında “Police” yazan SUV X ile fotoğraflarını yayınlamış.

Ontario Eyalet Polis Merkezi’de bu konuya “daha karar vermedik” şeklinde yaklaşmış.

Gerçekte olan ise bu araç Kanada Otomobil Fuarı’na gösteri amacıyla yapılmış ve getirilmiş.

Normal olarak bir memur, klasik çakar lambaları olan siyah beyaz renkli güvenlik aracını görünce teşkilatı dahil olduğunu zannetmiş.

Nedendir bilinmez ancak biraz eleştirilen bu polis arabası Model X, bence en iş görecek araçlardan biridir.

ABD fiyatı 81 bin dolar olan Model X için Kanada polisi bütçe tespiti yapmaya başlamış.

Facebook üzerinden yapılan yorumlarda; böyle bir aracın güvenlik teşkilatında oldukça iyi olcağı ve suçlu yakalamada kesintisiz güçlerin olacağını söylüyorlar. Haliyle insanlar elektrik gücüne güveniyor ve fosil yakıtlardan artık vazgeçilmesini istiyorlar.

Model X’in 2.9 saniyede 100 km’ye kalkışının yanı sıra kabin içinde geliştirdiği “Biyolojik Silah Koruma Modu” yer alacağı meslek için daha da mantıklı hale geliyor. Bakalım ilerleyen süreçte Kanada polis yetkilileri bu konu hakkında tam açıklamayı ne zaman yapacak!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum