Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Fostla Dizayn’ın Kamuflajlı Sarı AMG GT R’ı Çekici Duruyor!

Mercedes'in en hızlı ürünleriyle oynamayı çok seven Fostla, AMG GT R ile karşımıza çıkıyor!
Fostla Dizayn’ın Kamuflajlı Sarı AMG GT R’ı Çekici Duruyor!
HABER GİRİŞ

Kesintisiz, sürekli güçlerin adresi gösterilen AMG GT R‘a Fostla efektleri harika olmuş. Mercedes’leri çok seven Alman modifiye şirketi, bundan öncesinde S63 AMG Coupe’yi kendi tarzına çevirmişti. Aracın dış renklerinde çok dengeli ve dikkat çekici tonlar kullanması Fostla‘yı özel yapan faktörlerden bir tanesi.

2017 yılında gösterdiği portakal rengi S63 AMG’yi bazı wide body parçalarla desteklemiş, gücü 585’ten 730’a yükseltmişti. Fostla, AMG GT R’ın da motor kısmında işlemler yapsa da gövde renk tonlarında yaptıkları daha belirgin. Bakalım sarı kamuflajlı Merc nasıl olmuş.

Sarı Mercedes’i anlatmadan önce aklımıza başka bir Fostla AMG GT S’i geldi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Dediğimiz gibi renkleri nerde ve nasıl kullanacağı konusunda profesyonelleşen Alman şirket, yeşil bir AMG GT S‘i göstermişti. O aracı görür görmez karşımızda Aston Martin Vantage GT8’i görüyoruz zannetmiştik. Koyu tonlu yeşil rengi ve sarı çizgileri bizi o düşünceye itmişti.

Lamborghini ve Ferrari gibi İtalyan markaların sevmediği bir spor otomobili anlatıyoruz.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Özel bir sarı renkle gelen AMG GT R, karoser olarak çoğu spor türü araçtan farklı duruyor. Yolda neler yapabileceğini de bakışlarıyla hallediyor. Siyah zeminli, krom bir kalıpta duran mercek farları, rakiplerine küçümser bakmasını sağlıyor.

Fostla, dış kısımdaki vurguyu arka kısma doğru gerçekleştirmiş.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Öncesinde ise çok kollu siyah jantların arkasına koyulan kırmızı büyük kaliperler dikkat çekici olmuş. V8 Biturbo logosunu atladıktan sonra parçalı desenler başlatılmış. C sütundan itibaren sarı renk, kendini kamuflaj desenlerine bırakıyor.

GCM Yatırım Banner
Arka görünümden bir an kayakçı Jon Olsson’un arabası zannettik.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Araba merakıyla bilinen Jon Olsson’nun da aynı desen çıkartmaya sahip araçları bulunuyor. Olsson Huracan Winter Project‘i, AMG GT R’a en yakın örnek olabilir.

AMG’nin özel V8 için de bir şeyler düşünülmüş.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Orta seviyeli bir modifiye uygulaması uygun görülerek, Seviye 1 Performance yükseltme paketi uygulanmış. Böylelikle 4.0L V8’den alınan güç 650 ps ve tork 770 nm’ye çıkartılmış. En güçlü AMG serisi olan GT R, standart halinde 3.6 saniyede hızlanabiliyor.

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
G-Power’ın 800 Ps’lik Yeni Kamuflajlı Roketi: “Mercedes-AMG C63 S”

Fostla modifiyesi sonrasında da sürenin değişeceğini zannetmiyoruz. Çünkü artış sadece 75 ps! Genel olarak baktığımızda Fostla dış görünümde yaptığı ufak dokunuşlarla etkilemeye çalışacak. Öteki türlü de artan ps rakamları aracın gidişatına çok da etki etmeyecek! Sizce kamuflajlı değişim nasıl olmuş?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.