Yatırım yapmaya başla!

Kambur Balinanın Bir Dalgıcı Köpek Balığından Koruduğu Anlar!Hayvanlar aleminin çeşitli olması kadar bir de onların kendine özgü güçleri olması onların öncelikleridir. Her hayvanın kendini veya çevresindekileri koruyabileceği kendine özel bir gücü vardır. Bu videomuzda biraz korkutucu ama bir o kadar da kahraman ruhlu olan kambur balinalardan bahsedeceğiz.

Videoda bir deniz biyoloğunun balinalar üzerine yaptığı araştırmalar için kayıt altına aldığı görüntüler yer alıyor. Deniz biyoloğu balina ile sıcak temaslar kurarken bir köpek balığı kendisini fark ediyor ve onu bir av olarak gözüne kestiriyor.

Kambur balina bu tehlikeyi sezerek kendisi ile temas halinde olan 63 yaşındaki Nan Hauser’ı burnu ile suyun yüzeyine itiyor ve hayatını kurtarıyor. Bu güzel, bir o kadar da heyecanlı görüntüleri yukarıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum