Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Kağıt Uçak ve Karpuz ile Guinness Rekorlarına Giren İlginç Performans

Dünyada ne kadar çok ilginç rekorun olduğundan haberiniz var mı? Tıpkı belirtilen sürede masalarda dizili olan karpuzlara kağıttan uçağı saplamak gibi!
Son Güncelleme: 
Yorum

Bildiğiniz üzere Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiş birden fazla insan vardır. Yaptıkları imkansızlıklar ve ulaştıkları hedeflerle oldukça ilgi çekmektedirler. Daha önceki videolarımızda rekorlar kitabına giren birçok insandan ve ulaştıkları hedeflerden bahsettik.

Bu videomuzda ise yine ulaştığı ilginç hedefle farklılık yaratan bir rekordan bahsedeceğiz. Videoda izlediğiniz gibi rekoru kıran adam belirtilen sürede masalarda dizili olan karpuzlara kağıttan uçağı saplamakta ve bu an hem o adam için hem de seyirciler için fazlasıyla heyecan uyandırmakta.

Süre bittiğinde hedefine ulaşmanın mutluluğunu yaşayan adam izleyenleri de bir o kadar mutlu ediyor. Sizler için bu ilginç rekorun yapıldığı anlara ait görüntüleri derledik. Yukarıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu