Yatırım yapmaya başla!

Kağıt Uçak ve Karpuz ile Guinness Rekorlarına Giren İlginç PerformansBildiğiniz üzere Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiş birden fazla insan vardır. Yaptıkları imkansızlıklar ve ulaştıkları hedeflerle oldukça ilgi çekmektedirler. Daha önceki videolarımızda rekorlar kitabına giren birçok insandan ve ulaştıkları hedeflerden bahsettik.

Bu videomuzda ise yine ulaştığı ilginç hedefle farklılık yaratan bir rekordan bahsedeceğiz. Videoda izlediğiniz gibi rekoru kıran adam belirtilen sürede masalarda dizili olan karpuzlara kağıttan uçağı saplamakta ve bu an hem o adam için hem de seyirciler için fazlasıyla heyecan uyandırmakta.

Süre bittiğinde hedefine ulaşmanın mutluluğunu yaşayan adam izleyenleri de bir o kadar mutlu ediyor. Sizler için bu ilginç rekorun yapıldığı anlara ait görüntüleri derledik. Yukarıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum