Yatırım yapmaya başla!

Justin Timberlake’in Bol Göndermeli Supplies Videosu Tartışma Yarattı!

10 Grammy, 4 Emmy ödülü sanatçı 4. stüdyo albümü Man of the Woods ile konuşulmaya devam ediyor. İşte yayınlanan yeni müzik videosuna gelen yorumlar;
Justin Timberlake’in Bol Göndermeli Supplies Videosu Tartışma Yarattı!

Dünyaca ünlü Justin Timbarleke’in albümü uzun zamandır merakla bekleniyor. Zira başarılı sanatçının son albümü “The 20/20 Experience – 2 of 2” 2013’te yayınlanmış, albüm müzik listelerinde ilk sıralara yerleşmişti.

Öyle ki Timberlake “Not a Bad Thing” isimli şarkısıyla Mainstream Top 40 listesinde en çok bir numara olmuş ve ilk ona girmiş single’ı bulunan erkek sanatçı olmuştu. Kısacası; Justin’in yeni albümünün sabırsızlıkla beklenmesi gayet olağan! Ve albümün şarkılarının şimdiden olay yaratması da aynı şekilde;

Justin Timberlake’in yeni albümünün ilk videosunu Steve Jobs’a gönderme yaptığı Filthy şarkısına çekmişti.

Justin Timberlake Yeni Albümünün İlk Video Klibi FilthyEpey ses getiren müzik videosunun yüksek bir bütçeyle çekildiğini tahmin etmek de zor değildi. Dün yayınlanan Supplies’ın videosu da aynı özellikleri taşıyarak geldi. Ancak Dave Meyers’in yönetmenliğini üstlendiği yüksek bütçeli videoda yapılan göndermeler, Timberlake’in eleştirilmesine neden oldu.

Öte yandan; Supplies’ın sözleri ile videonun içeriği arasında da pek bir bağlantı kurulamadı.

Supplies’ın Sözleri ile Video İçeriği Bağlantısız BulunduNitekim şarkıda temel olarak; ihtiyaç duyulan şeyleri sevgilisine sağlayabilecek iyi ve cömert bir adamdan bahsediliyor. Videoda ise 75. Altın Küre Ödülleri’ne de damgasını vuran Time’s Up hareketi, Harvey Weinstein ve Kevin Spacey skandalları gibi olaylara gönderme yapılıyor.

Meksikalı güzel Eiza González’in de yer aldığı videoda #MeToo işaretleri ve savaş görüntüleri de var.

Justin Timberlake'in Videosunda Meksikalı güzel Eiza González VarAyrıca daha geçtiğimiz gün Afrika ülkelerini lağım çukuruna benzeten Trump’a da gönderme yapılan videoda, illuminati işaretlerine de yer verildi. Yeri gelmişken; pek çok kişinin Timberlake’in illuminati üyesi olduğunu iddia ettiğini de belirtelim.

Sonuçta; video kirli kıyafetler giymiş 5 küçük çocuğun kıyamet sonrası harap edilmiş bir şehirdeki sahnesiyle son buluyor.

Çocuklardan bir tanesi öne çıkarak; “hala uyuyorsunuz, uyanın, bizi rahat bırakın” gibi sözler ediyor.

Neticede; Justin Timberlake’in yeni müzik videosu tüm bu nedenlerden dolayı büyük olay yarattı.

Justin Timberlake'in Yeni Müzik Videosuna Gelen YorumlarÖyle ki sosyal medya kullanıcılarından bazıları; Justin Timberlake’i Woody Allen’ın Aralık’ta vizyona giren Wonder Wheel (Dönme Dolap) isimli filminde oynamasını eleştirmiş. Bilmeyenler için Woody Allen’ın üvey kızı tarafından tacizle suçlandığını ve pek çok oyuncunun kendisiyle çalışmayı reddettiğini hatırlatalım.

Hatta Rebecca Hall’un Woody Allen filmindeki kazancını bağışlayacağını duyurmasının üzerinden de çok fazla zaman geçmedi. Her neyse, Supplies’ın videosu hakkında yapılan eleştirilerden birkaç tanesini de aşağıya bırakarak yorumunuzu bekliyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kültür - Sanat kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum