Paylaşım

Jumanji Efsanesi Dwayne Johnson’lı Vahşi Orman ile Yeniden Diriliyor!

 

Kutup Ekspresi, Zathura ve The Myseteries of Harris Burdick gibi eserlere imza atan Chris Van Allsburg, 1981 yılında oldukça etkileyici bir fantastik bir hikaye ile milyonları büyülemeyi başarmıştı. Jumanji adındaki bu popüler kitap, Joe Johnston tarafından 1995 yılında sinemaya uyarlandı ve en sevilen fantastik filmler arasında yerini aldı.

Robin Williams, Bonnie Hunt ve Jonathan Hyde gibi usta isimlerin yanı sıra günümüzün sevilen aktrislerinden Kristen Dunst’ı da bünyesinde barındırıyordu. Konusu, efektleri, diyalogları ve işleyişiyle bizleri kendisine hayran bırakan Jumanji’nin devam filminin çekilmesi neredeyse 20 yıldır bekleniyordu. Nihayet güzel haber geçtiğimiz yıl gelmişti. Dwayne Johnson, Karen Gillan, Jack Black, Kevin Hart ve Nick Jonas’tan oluşan kadrosuyla Jumanji 2 vizyona girecekti.

Jake Kasdan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu bu devam filminin hem adı hem de vizyon tarihi kesinleşti. 20 Aralık’ta, Jumanji: Vahşi Orman (Jumanji: Wellcome to the Jungle) adıyla karşımıza gelecek olan bu yapım, 20 yıl sonra yeniden Jumanji efsanesini diriltecek. Peki, sizce güçlü bir kadroya sahip olan Jumanji 2, ilki kadar başarılı olabilir mi?

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur