Yatırım yapmaya başla!

BMW’den Rolls Royce’ye Büyük Transfer!

BMW modellerini şekillendikten sonra Rolls Royce'nin yüz hatlarını belirlemeye geçen Jozef Kaban, Alman markaların çoğu modellerini ortaya çıkaran bir kişidir!
BMW’den Rolls Royce’ye Büyük Transfer!

İngiliz ve Alman ekip arasında gerçekleşen heyecan verici bir transfer konuşuluyor. Bugatti Veyron’u bizim gördüğümüz şekline getiren BMW’nin tasarım patronu Jozef Kaban, mekan değiştiriyor. Mekan diyoruz ki zira Rolls Royce’nin sahibinin Alman şirket olmasından dolayı!

VW grubunda uzun yıllar çalışmış 46 yaşındaki tasarımcı, aynı zamanda 20 yaşında girdiği Wolfsburglu markanın da en genç otomobil tasarımcısı ünvanına sahip.

Yetenekle hayallerini profesyonelce birleştiren Kaban, kısa sürede en yüksek başarıyı kaydetti.

Slovak tasarımcının yaşının küçük olması onun Bugatti Veyron gibi MegaCar otomobili yapmasını engelleyememiş. Ve proje liderliğini kapmış. Başarısını asıl daha öncesinde Audi’de göstermiş ve VW markalarının tasarım yüzlerini bizzat kendisi belirlemiş.

Bir aracın beğenilmesi ilk önce dış görünümle başlar. Araç merakını farklı yaşayanlar da elbette motor ünitesine dikkat eder. VW’nin TSI, TFSI ve TDI ünitelerinin ispatlanacak bir tarafı olmadığından durum tam olarak karoser görünümün iyi olmasına bağlanıyor.

Görevini fazlasıyla yerine getiren Jozef Kaban, Skoda’nın bugünlere gelmesini sağlamış.

Jozef Kaban BMW Tasarım PatronuOrta ve alt segmentin en başarılı modellerinden Octavia, Fabia ve Kodiqa bu kişi ve ekibi tarafından insanların beğenisine sunulmuş. Mini sınıf kategorisinde ise VW Lupo ile aynı alt yapıda üretilen Skoda Arosa’yı da Kaban tasarımlarından!

Rolls-Royce İcra Kurulu Başkanı Torsten Müller-Ötvös, “Kaban, güçlü bir sicili ve geniş bir yetenek genişliği ile son derece başarılı bir tasarımcı. Dünyanın önde gelen lüks evi olarak dünyanın en iyi tasarım yeteneğini çekebildiğimiz işimizin başarısının kanıtıdır.” dedi.

BMW Group Tasarımcısı Adrian van Hooydonk, “Rolls-Royce Tasarım Ekibi olağanüstü motorlu arabalar ve lüks nesneler yaratıyor. Jozef Kaban’ın bu olağanüstü takımı gerçekten de çok parlak bir geleceğe yönlendireceği konusunda ikna oldum.” şeklinde görüşlerini bildirdi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum