Paylaşım

John Lewis’in İçinizi Isıtacak Yeni Yıl Reklamı Yayınlandı!


 

İngiltere’nin ünlü perakende şirketi John Lewis’in bugün yayınladığı reklam filmi, kısa sürede viral oldu. İşte çok beğenilen o reklam ve haberin detayları;

Yatağın altında saklanan canavar, birçoğumuz için en kötü çocukluk kabusu olmuştur. Ancak Birleşik Krallık’ın ünlü perakendecisi John Lewis, yatak altındaki canavar figürünü sevimli mi sevimli bir forma sokmuş.

Kaldı ki şirket, bugün yayınlanan reklam filmiyle yalnızca çocukların korkularını silmekle kalmayacak aynı zamanda şirketin Moz isimli canavar markalı ürünlerinde de başarılı satış rakamlarına ulaşacak gibi görünüyor. Zira 7 milyon dolarlık Moz The Monster reklam kampanyası; daha yeni yayınlanmasına rağmen yoğun ilgiyle karşılaştı.

Hemen her yıl eğlenceli bir yeni yıl reklamı yayınlamayı adet edinmiş John Lewis, bu sene de yüzleri güldürmeyi başardı.

Yukarıdaki reklamdan da anlayacağınız üzere hikaye küçük bir çocuk ile yatağın altındaki canavar arasındaki ilişkiyi konu alıyor. İlk etapta Moz’dan korkan çocuk, daha sonra onunla arkadaş oluyor ve aralarında sıcacık bir dostluk bağı kuruluyor.

Her yıl yayınladığı reklam filmlerindeki karakterlerin oyuncaklarını ve daha birçok ürününü satışa çıkartan şirket, bu stratejiyle iyi satış rakamları yakalıyor.

Joh Lewis'in yeni reklam filmiŞirketin #MozTheMonster etiketiyle Twitter hesabında da paylaştığı sevimli canavarlı reklam filmi, daha şimdiden binlerce beğeni ve yorum aldı. Anlayacağınız Moz The Monster’dan ilham alarak yaratılan John Lewis ürünleri, bu yılbaşında pek çok kişiyi sevindirecek hediyeler arasında yer alacak.

Son olarak; bu reklam filmine doyamayanlar için şirketin 2015 ve 2016 yılında yayınladığı yeni yıl reklamlarını da paylaşmak istedik. Karşınızda Buster the Boxer ile Man On The Moon isimli sıcacık reklamlar;

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın