Yatırım yapmaya başla!

En Prestijli Otomobil Üreticileri Motosiklet Üretseydi Şekilleri Nasıl Olurdu?

İşte görülmemiş bir tasarım örneği daha! Bu kez işler biraz değiştirilmiş ve motosikletler otomobil üreticilerinin elinden çıkmış.
En Prestijli Otomobil Üreticileri Motosiklet Üretseydi Şekilleri Nasıl Olurdu?

Artık uzaya çıkan tasarım boyutlarının sınırları artık kestirilemiyor. PC başında hünerlerini gösteren kişilerin hayal dünyaları da komik ve bir o kadar da ilgi çekici. Göstereceğimiz motosiklet tasarımlarını çizmenin zor olduğunu bilsekte, düşünmesinin daha da zor olacağının kanıtına vardım. Ana görselimizden de ne demek istediğimizi aslında anlamışsınızdır.

Misal BMW, neredeyse tüm segmentlere otomobil üretirken aynı zamanda tutkunlarına motosiklet yapmayı ihmal etmiyor. Keza Honda’da aynı şekilde. Ancak listemizdeki üreticiler bu zamana kadar hiç iki tekerleğe inmemiş ve kimisi SUV, kimisi spor otomobil dalındaki üreticilerdir. VE işin içinde yine Jennings Dizayn var!

1 McLaren Motosiklet

Gördüğümüz bir McLaren olabilir yalnız, hız yapmak için artık sadece iki tekerleği var. Yapılan çizimde turuncu bir 720S‘e benzeyen bu racing motosiklet, marka amacına uygun olmuş.

2 Porsche Motosiklet

Porsche’de kendini spor araba dünyasına adamış bir temsilcidir. Süper gen aktarımı yapılan bu çizimde, far kısmının Porsche far tipinden alındığını ve markanın o yere yakın duruşunun bu motosiklete de verildiğini görüyoruz. Gerçek bir fantastik racer olmuş!

3 Land Rover Motosiklet

Alın size yine ince düşünceli bir gezinti motosikleti. Bu sefer ki şanslı firmamız, görünce 2 sn içerisinde farkettiğiniz Land Rover! Yeşilin tonları ve taba renginin buluşturulduğu motosiklette, arkaya yine kahverengi bir çanta ve anten koymayı ihmal etmemişler. Bence güçlü Discovery 5 SV‘nin bagaj kısmına takılırsa harika uyumlu olacaktır.

4 Rolls Royce Motosiklet


Ağır yapının öyle bir anda bozulabileceğini mi zannettiniz. İşin içinde Rolls Royce olunca, büyük gövde ve umursamaz bakışlar haliyle bir motosiklete de geçmiş olacak. Dünyanın en paha biçilmez kaput amblemlerinden birine sahip olan Rolls Royce, The Spirit of Ecstasy‘de yerini almış. Ve aynı Honda Goldwing’de olduğu gibi konforlu ve pahalı!

5 Renault Motosiklet

Fransız üreticinin bir gün motosiklet üretebileceğini hayal etmiş miydiniz? Tasarımcı Renault’u İtalyan Vespa scooter gibi hayal ederek, güzel bir gezinti taşıtı ortaya çıkarmış. Kırmızı beyaz renklerin uyumu bir yana jantın Lamborghini tarzı gibi olması sempatik olmuş.

6 Ford Motosiklet

Bakar bakmaz Ford’un hangi modelini çağrıştırdığını görmüşsünüzdür. 2019 yılında korkutucu yüzüyle gelecek Mustang! Alışkın olduğumuz mavi renginin üzerine kombin kahverengi deri koltuk ve kalın tekerlekler koyulmuş. Artık Ford Chopperınızla, deri ceketinizi giyip dolaşmaya çıkabilirsiniz.

Son zamanlarda Jennings Motor’un hayal üstü tasarımlarını görmüştük. Jennigs çizimlerinden de bir tanesi spor arabaları SUV olarak hayal etmek olmuştu. Baktığımız motosikletlerin hayal ürünü çalışmaları gerçekten başarılı olmuş.

Markaların karakteri güzel analiz edilerek, iki tekerleğe aktarabilmişler. Tabi bunlar içerisinden kaçı böyle bir şey yapabilir bilmiyoruz. Tek bildiğimiz çizimler harika ve her birinin hangi marka olabileceğini ilk bakışta tahmin edebildiğimiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Listeler kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum