Paylaşım

Jennifer Lawrence’ın Casus Olduğu “Red Sparrow” Filminden Yeni Teaser!

 

2018’in en çok merak edilen filmleri arasında yer alan Red Sparrow, yayınlanan yeni kısa videosuyla heyecanı daha da artırdı. Jason Matthews’in çok satan casus gerilim romanından beyazperdeye uyarlanan Kızıl Serçe, hem kadrosu hem de hikayesiyle epey merak edilen bir yapım.

Kaldı ki film, 2017’nin en çok kazanan oyuncuları arasındaki Jennifer Lawrence’ın varlığıyla bile yeteri kadar ilgi çekici! Zira başarılı oyuncu, yer aldığı her yapımda harikalar yaratmayı, girdiği her karakteri ustalıkla canlandırmayı başarıyor.

En iyi seri filmler arasındaki Açlık Oyunları’yla övgüleri toplayan Jennifer Lawrence, 2017 çıkışlı Mother! (Anne!) ile de çok konuşulmuştu. Bambaşka karakterlere ustalıkla hayat veren güzel aktris, şimdi de yeni filmindeki casus rolüyle hafızalara kazınacak gibi görünüyor.

İlk fragmanı Eylül ayında yayınlanan Red Sparrow’da Lawrence, Dominika Egorova karakteriyle karşımıza çıkıyor. Geçirdiği kaza sonucunda bale kariyerine veda etmek durumunda kalan Dominika, ardından gençler bedenlerini ve zihinlerini silah olarak kullanmayı öğreten Sparrow School’a katılıyor. Aldığı zorlu eğitimle de gizli örgütün en tehlikeli öğrencilerinden birine dönüşüyor.

Filmin yönetmen koltuğunda ise Lawrence’la daha önce Açlık Oyunları’nda çalışmış Francis Lawrence oturuyor. Kızıl Serçe’de güzel yıldıza eşlik eden oyuncular arasında ise Joel Edgerton, Jeremy Irons, Mary-Louise Parker, Douglas Hodge, Ciaran Hinds, Joely Richardson ve Matthias Schoenaerts gibi isimler bulunuyor. Sonuçta; Red Sparrow’u izlemek için 2 Mart’a kadar beklememiz gerekiyor…

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur