Yatırım yapmaya başla!

Jeep Sahibi Çılgın Hayatına Korsan SUV’u ile Renk Katmış!

Araç süslemesinde sınıf atlayan biri, sanki Jeep marka SUV'unu korku filmlerine hazırlamış!
Jeep Sahibi Çılgın Hayatına Korsan SUV’u ile Renk Katmış!

Hayatı çılgın yaşamanın sınırı yokmuş! Jeep sahibinin yaptığı “korkunç modifiye” yanınızdan geçecek, dünyada sadece 4 adet olan Koenigsegg CCXR Editon‘dan daha fazla ilgi çekecektir. Amerikalı vatandaş pekte bizim dilimizden öğeler kullanmamış. İnsanların modifiye mantığının çok dışarısında. Bu aracı ben gibi birçok kişi ilk gördüğünde “ne gerek vardı” sorusunu kafasından geçirmiştir. Kişisel aracına her şeyi yapmakta özgür olsa da tarzı direkt olarak Mad Max! Film için inanılmaz uygun olabilirmiş!!!

Baştan sona ürkeceğimiz parçalarla süslenen Cherokee, zombi lideri arabası edasında duruyor. Aslında bu araç, bulunduğu çevre ve Reddi‘te hayran kitlesine sahip.

Hiçte Sempatik Olmayan 4X4 Üzerine Bolca Kuru Kafa Yerleştirilmiş

Tampona koyulan x şekilli boruyla start verilmiş.Tampondan çıkan LED aydınlatma, karartılmış farlar, farklı çıkartmalar, kaput üstünde demir ve birçok sivri yapıdaki parçalar! Cherokee’ye dokunmak can acıtıcı olabilir.

Şiddet içerikli SUV’un çamurluk kısmından itibaren köpekbalıklarını görmeye başlıyoruz. Grafiti ile yan kısımda yüzen jawslar ve Monster işaretlerini görüyoruz.

Sanırım Tavanında Füze Taşınıyor!

Jeep’in tavanına koyulan port bagajında agresiflik bir level yukarıya alınarak füze şekilli malzemeler yerleştirilmiş. Bazı kısımlarına Amerikan bayrağı da koyulmuş. İlginç kısımlardan biri de egzozları. Metale alev şekilleri verilmiş.

Kişisel çalışmaların en tuhaf örneğini görmüş olduk. Şundan eminim ki en az Jason Statham’ın Chrysler 300 C ölüm arabası kadar başka dünya aracı duruyor. Ön kaputunda yazan Diablo sanırım yeni ismi. Ayrıca Punisher işareti de gözümüzden kaçmadı!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum