Paylaşım

Dövüş Sahnelerinin Ustası Jean-Claude Van Damme Ekranlara Geri Dönüyor!


 

Efsane aktör Jean-Claude Van Damme, önümüzdeki günlerde eğlenceli bir komedi serisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte haberin detayları;

1960 Belçika doğumlu efsanevi aktör Jean-Claude Van Damme, yeni bir seriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ve işin ilginç yanı, en iyi aksiyon filmleri denildiğinde akla gelen ismin bu kez eğlenceli bir komedi dizisiyle ekranlara gelecek olması!

Ama tabii başrol Van Damme olduğu için dövüş sahnelerine tanıklık etmemiz de kaçınılmaz! Bakalım, Amazon’un önümüzdeki günlerde prömiyer yapacak olan dizisinde izleyici nasıl bir Jean-Claude Van Damme ile karşılaşacak?

Bol eğlence ve macera vadeden yapımın adı; Jean-Claude Van Johnson!

Bol eğlence ve macera vadeden yapımın adı; Jean-Claude Van Johnson

Uzun süredir merakla beklenen serinin yayınlanan yeni fragmanı, Van Damme hayranlarını daha da heyecanlandırdı. Zira Aralık’ın 15’inde yayınlanacak dizi konusu ile 7’den 70’e pek çok kişinin keyifle izleyebileceği bir hikayeye sahip!

Dizide, istemeye istemeye emekli olan bir Hollywood yıldızı ile karşılaşacağız.

Ama Van Damme yalnızca Hollywood’u değil, aynı zamanda gizli ajanlık yaptığı günlerin özlemini de çekiyor. Ve karşısına çıkan fırsatı değerlendirerek, en büyük düşmanlarından biri olan Bulgar uyuşturucu karteline karşı mücadele etmeye başlıyor.

Serinin diğer önemli isimleri ise Kat Foster, Moises Arias, Phylicia Rashad, Dave Callaham, Peter Atencio, Ridley Scott, Dawid W. Zucker.

Jean-Claude Van Johnson yeni serisi!

Neticede; 15 Aralık’ta Amazon Prime Video’da yayınlanacak olan seri, Narcos, Stranger Things gibi Netflix dizileri kadar iddialı görünmese de eğlence ve aksiyon sevenleri tatmin edeceğe benziyor diyebiliriz.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın