Yatırım yapmaya başla!

Jatomi Fitness Kepenk İndirdi!

Jatomi Fitness Kepenk İndirdi!

Türkiye’de İstanbul’da faaliyet göstermekte olan ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismin tercih ettiği Malezya menşeli Jatomi Fitness Spor Salonu, bugün tarihinde bir ilki yaşadı. Dünyanın çeşitli ülkelerinde aktif spor salonları bulunan Jatomi Fitness, bugün iflas etti. İstanbul’un en ünlü alışveriş merkezlerinde spor salonları bulunan firma, bir saat içerisinde kepenk indirdi ve Türkiye’nin gündemini sarstı. Jatomi’nin iflasıyla ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı ise antrenörler tarafından salonlarda halihazırda spor yapan üyelere hiçbir açıklama yapılmadan dışarı çıkmalarının istenmesi oldu.

40 bin üyenin paralarının ne olacağı merak ediliyor…

Bugün ünlü spor salonu Jatomi Fittness’in iflasını açıklamasının ardından şirkete üyelikleri devam edenlerin paralarının ne olacağı merak konusu olmaya başladı. İddialara göre Jatomi Fitness’in halihazırda 40 bini aşkın üyesi olduğu belirtiliyor. Çeşitli kuruluşların iddialarına göre Jatomi Fitness yöneticileri, şirketin çalışanlarına iflası e-posta yoluyla bildirerek kepenk indirmelerini istediler. Ancak bu iflasın ardından 40 bin aktif üyenin parasını alıp alamayacağı belirsizliğini koruyor. Konuyla ilgili olarak Jatomi Fitness idarecilerinden henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Sosyal medyada rekor paylaşım!

Jatomi Fitness’in çeşitli salonlarında spor yapan üyelerin tepkilerine rağmen, şirket yöneticilerden bir açıklama gelmemesi üzerine sosyal medya adeta yıkıldı. Facebook, Twitter ve Instagram gibi çeşitli mecralardan iflas paylaşımları yapan Jatomi Fitness üyeleri; kısa süre içerisinde sosyal medyada paylaşım rekoru kırdılar. Ayrıca şirketin internet sitesine ilgili bir açıklama okumak için giren vatandaşlar, sitenin bakımda olduğu yazısıyla karşılaştılar.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum