Yatırım yapmaya başla!

Japonlardan Geleceğin Alışveriş Merkezi ProjesiJaponlar sahip oldukları ileri teknoloji ile her zaman Dünyada başı çekmektedir. Yaptıkları projeler ile her kesimde hayranlık uyandıran Japonlar, bu sefer günlük hayatı son derece kolaylaştıracak bir proje ile karşımıza geliyor.

Alışveriş hepimizin hayatında sürekli olarak yer tutan bir aktivitedir. Devasa büyüklüğe sahip alışveriş merkezlerinde bir oraya bir buraya raflar arasında dolaşırken epey zaman harcarız. Videoda izlediğiniz projede ise bu duruma muhteşem çözümler getirilmiş. Aracınızda oturduğunuz yerden almak istediğiniz ürünü kolaylıkla seçebiliyorsunuz.

Böylelikle hem zamandan tasarruf ediyor hem de daha az yoruluyorsunuz. Proje henüz hayata geçmemiş olsa da hızla gelişen teknoloji sayesinde otomasyona dayalı alışveriş çok uzak görünmüyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum