Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Jantsa Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerine Başlarken Hisseler Negatif

Jantsa hisseleri toplu iş sözleşmesine ilişkin duyuruya tepki vermedi.
Jantsa Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerine Başlarken Hisseler Negatif
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Jantsa Jant Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden toplu iş sözleşmesi hakkında şöyle açıklamada bulundu:

“31.12.2021 tarihinde iş kolumuzda sona erecek toplu iş sözleşmesinin yenilenmesi amacıyla şirketimiz ile Birleşik Metal-İş Sendikası arasında Umurlu Organize Sanayi Bölgesi Umurlu Aydın da görüşmelere başlanmıştır.”

Hisseler söz konusu açıklamaya tepki vermeden ekside seyrini sürdürdü.
Jantsa Hisse Yükseliş
KAYNAK: Piyasa.paratic.com

Dünkü kapanış fiyatı 75,70 Türk lirası olan JANTS hisseleri, 15 Aralık seansına 76,25 TL ile açılış yaptı. Açılış yükseği 76,65, düşüğü 75,70 olan JANTS hisse senetleri, 72,85 Türk lirasına kadar geriledi. Buradan toparlanmaya çalışsa da negatif bölgede kaldı.

Ancak düşüş hisselerin Ağustos başından bu yana en yüksek seviyesinde durmasına engel olamadı.

Nisan ayında 125,03 TL ile rekor kıran Jantsa hisseleri, Haziran sonlarından bu yana 80 TL altında hareket etti. Yine de tüm fiyat performans göstergelerinde pozitifi gösterdi. Aylık yüzde 22 oranında yükselen hisse senetleri yıllık bazda yüzde 139’luk getiri sundu.

GCM Yatırım Banner

Bugünkü aşağı yönün sürmesi durumunda 72,05 Türk lirası ilk teknik destek seviyesini gösterirken yönün tersine dönmesi durumunda 75,71 TL ilk direnç olarak görev yaptı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.