Yatırım yapmaya başla!

Jaguar İkonik Pist Şampiyonu D-Type’yi 62 Yıl Sonra Canlandırıyor!Bu aralar Land Rover ve Jaguar grubunu bir mazi heyecanı aldı. Eskiye dönerek tozlu raflarda kalmış otomobillerini duygusal çerçevelerini bozmadan bizlere yeniden gösteriyorlar. Eski zamanlarda bir arabanın gücü, konforu kısaca verebildikleri çok önemliydi. Hele ki şekli ne olursa olsun pist yarışlarında rakiplerine göz kırpanların, değer analizi yapılamıyordu.

Dünyanın ilk süper arabası XJSS‘in babası Jaguar, E-Type yeniden çağa yorumlama işinden sonra kafayı şu an Le Mans 24 Hours yarışlarının 1955, 1956 ve 1957 ayaklarını kazanan D-Type’yi yeniden üretme kararı almış.

Jaguar D-Type Resimleri

İngiliz grubun klasik araç ekibi, 25 adet üretim sınırlı olacak D-Type’yi ikonik yapısından çıkarmadan parçalarını birleştirecek.

3.0L motorla çıkması beklenen D-Type’ın, iç ve dış parçaları tamamen o yıllara ait olacak. Bence bu işe sevinecek yüzlerce koleksiyoner ve klasik araba tutkunun aralarında savaşı izleyeceğiz. Bazen bu tip Jaguar modellerinin restorasyonu tam yapılmış halde, 1950’li yıllara ait olanların değeri en az milli piyangonun 1 kişiye vereceği rakamlara denk  gelebiliyor. Yeni D-Type’nin fiyatı belli değil. Replika havasında mı olacak yoksa muamele farklı mı olur bilemiyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum