Yatırım yapmaya başla!

İtalya’daki Türklerden Corona Virüsüne Karşı Yapılması Gerekenlere Dair Video Geldi

İtalya’daki Türk vatandaşlarından Corona virüsüne dair bilgilendirici bir video ortaya çıktı.
İtalya’daki Türklerden Corona Virüsüne Karşı Yapılması Gerekenlere Dair Video Geldi

Dünyanın bir numaralı gündem maddesi haline gelen Corona virüsüne karşı tedirginlik artmaya devam ediyor. İlk olarak Çin’in Wuhan kentinde görülen salgın kısa sürede ülke geneline yayıldı. Bununla da kalmadı dünyanın dört bir yanında Corona virüsü etkisini gösterir duruma geldi. Son günlerde ülkemizde de salgın nedeniyle görülen vaka sayısı her geçen gün artıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın yaptığı son açıklamaya göre ülkemizde Corona virüsü kaynaklı ilk ölüm gerçekleşti.

Bakan Koca ayrıca ülkemizde görülen vaka sayısının ise 98’e ulaştığını söyledi. Salgının yaygın olarak görüldüğü ülkelerden birisi ise İtalya olmakta. Avrupa’da salgının en yaygın olduğu Akdeniz ülkesinde Corona virüsü nedeniyle pek çok yer kapalı ve sokağa çıkma yasağı ilan edilmiş durumda. Resmi verilere göre İtalya’da hastalığa yakalanan insan sayısı 31.500’ü geçti ve bu sayı hızla artıyor. Ülkede hayatını kaybeden insan sayısı ise 2.503’e ulaştı.

Bilindiği üzere İtalya’da çok sayıda Türk vatandaşı yaşıyor ve virüsten korunmak adına kendilerini karantina altında tutuyorlar. Bölgede yaşanan durumu gözler önüne seren ve ülkemizdeki vatandaşlara uyarılar içeren yeni bir video ortaya çıktı. İtalya’da Türk Psikolog Beyza Çakır tarafından hazırlanan videoda İtalya’daki vatandaşlarımızdan salgına dair önemli açıklamalar dikkat çekiyor.

Videoda salgından nasıl korunması gerektiğine dair önemli tavsiyeler öne çıkıyor. Panik yapılmaması gerektiği ancak tedbir almanın elzem olduğu vurgulanıyor. İtalya’daki vatandaşlarımızı tarafından gönderilen mesajı videodan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum