Yatırım yapmaya başla!

İtalya’da Yakıt Yüklü Tanker’in Kaza Sonucu Patlayış Anı!

İtalya'da LPG yüklü bir kamyonun patla anı kameralara kaydedilmiş. İnanılmaz patlama görüntüleri haberimizde!
İtalya’da Yakıt Yüklü Tanker’in Kaza Sonucu Patlayış Anı!

Korkunç kaza İtalya‘da meydana gelmiş. Bologna civarlarında ilerleyen yakıt yüklü tanker korku dolu anlar yaşanmasına neden olmuş. Yaklaşık 6 ay önce Çin’de de bu benzer heyecan verici patlama yaşanmıştı.

Orda da yakıt yüklü bir tankerin birden alev alışını izlemiştik. İtalya’da olan kazayı izledikten sonra en şiddetlisi olduğunun kararına vardık.

Petrol Tankeri Hızını Hiç Kesmiyor

Bologna’da otoban güvenlik kameralarınca çekile görüntülerde olayın şiddetini yansıtıyor. Polis Twitter sayfasında paylaşılan videoda kamyonun kendi şeridinde normal halde seyrettiğini görüyoruz. Ancak şoför aniden duran trafiği farketmiyor ve aynı hızla başka bir kamyona arkadan çarpıyor.

Ani gelişen olayda, çarpma ile birlikte kamyonun alev alışındaki süre oldukça kısa. Yerel polisin verdiği raporlarda kazada en az iki kişinin öldüğü söyleniyor. LPG yüklü tankerin patladan sonra oluşturduğu tahribat ne denli büyük olduğunu, enkaz kaldırıldıktan sonra yolun bir kısmının çöktüğünde anlaşılmış.

Sıvılaştırılmış petrol gazı yüklü tankerin infilak gücü o kadar fazlaymış ki çevredeki çoğu evin camlarının da patlamasına neden olmuş. Gerçekten tehlikeli madde taşımacılığı yapılıyorsa yolda en az 3 kat dafa fazla dikkatli olunması gerektiğini anlıyoruz…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum