Yatırım yapmaya başla!

İtalya’dan Çıkan En İyi “Pagani”lerin Avustralya Yolculuğu Başladı!

İtalyan Pagani, büyük bir organizasyonla ilk Avustralya bayisini açmaya hazırlanıyor. Açılışa da ultra zenginler kendi Pagani'leri ile geliyor.
İtalya’dan Çıkan En İyi “Pagani”lerin Avustralya Yolculuğu Başladı!

İtalya’da bu aralar yoğun Pagani seferleri başlıyor. Dünyanın en hızlı ve özel araçlarını bizlere gösteren firma, 2018 yılı kutlamaları için Avustralya yolculuğuna çıkıyor. Hatırlarsanız en son Fiat varisi Lapo Elkann’a özel Huayra Lampo serisi gösterilmişti. Martı kanat kapılarıyla karşılayan 6.0L‘lik bu makine 3.5 saniyede hızlanabiliyordu.

İtalyan firmanın Raduno kapsamında Avustralya’ya doğru yapılacak gezisinin bir amacı var. Markanın daha fazla popüler hale gelmesi ve insanlar arasında özel muamele gösterilmesi, bu tip oluşumların daha da sıklaşmasını sağlamış. Bundan önce 2016 yılında bu buluşma Japonya‘da gerçekleştirilmiş.

2018 yılı kutlama organizasyonu ve ilk bayi açılışı için Melbourne’ye gidiliyor.

Gitme ve toplanma amaçlarından biri de Avustralya Grand Prix’i.

Farklı yerlerden gelen Pagani’ler gördüğümüz gibi çekicilere yerleştirilmiş.

Yaşanan asıl heyecanın nedeni Pagani’nin bayilik açılışı.

Bayiliği üstlenen de Ferrari, Maserrati, Lamborghini, McLaren, Rolls Royce ve Lotus satışlarını yapan Zagame Auto!

Sıfır gelen Huayra Roadster gibi araçların yanında, zenginlerde açılış için araçlarını getiriyor.

Özel bir açılış töreni olacağı kesin. Melbourne‘nin sokakları şimdi biraz daha gürültülü olacak. Özel davet üzerine kullanıcılardan da organizeye katılması istenmiş. Son gelen sıfır araçlarla birlikte Avustralya’da toplam 6 adet Pagani olacak. Fiyatı milyon dolarları bulan İtalyan marka modellerine çok az kişi sahip olabilecek.

İlk Avustralya bayisinin açılışı için gelen hiper araçlara kimler talip olacak o da merek konusu. Dikkatimi nadir bir bulunan Zonda RSJX serisi dikkat çekti. Onun haricinde Zonda 760 RS ve Zonda Cinque Roadster‘de göz alıcılar arasında yerlerini alıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum