Yatırım yapmaya başla!

Dünyada Sadece 5 Örneği Olacak Italdesign Zerouno için Güzel Bir Video Hazırlanmış!Siz de artık hangi marka hangi firma neyi yapıyor karıştırıyorsunuz değil mi? Gerçekten de otomobil dünyasının içerisi inanılmaz yeniliklerle dolamaya başladı. Bazı firmalar amacı dışına çıkarak yönlerini tamamen farklı sınıflara kaydırdılar. Bu kısımda bana göre en ilgi çekici kısım; tasarımlarıyla bu zamana kadar gelerek, özellikle İtalyan spor otomobillerin o ihtişamlı hallerini veren şirketlerin, değişim rüzgarına fena halde kapılmaları!

Bunlardan en yakın örneğine Pininfarina diyebiliriz. Hibrit motorlarla sunulan K350 SUV ve H500 sedan, ne kadar becerikli olmanın ispatı niteliğinde.

Keza biraz daha geriye gittiğimizde Ferrari ile ortak otomobil yapımını da örnekler arasına katabiliriz. Yine aynı gruba mensup olan Italdesign firmasına geliyoruz. İnsanı derinden etkileyecek, sesiyle harikalar yaratabileceğini duyuran İtalyan şirket, sadece 5 adet üreteceği Zerouno’nun roadsterı Duerta, targa tavanı ile sınırları zorlayıcı tipte geliyor.

İçine yerleştirilen 5.2L 610 beygir gücündeki motor 560 nm tork değeri sağlıyor. V10 silindir adedi ile 320 km/h hıza rahatlıkla çıkabiliyor. Sonuçta; yalnızca özellikleriyle değil tasarımıyla da dikkat çeken araç 5 adet olmasıyla da cazibesini artırıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum