Yatırım yapmaya başla!

ABD’yi Etkisi Altına Alan Irma Kasırgasından Tüyler Ürperten GörüntülerSon günlerde Amerika Birleşik Devletleri, Irma kasırgasının yıkıcı etkileri ile başa çıkmaya çalışıyor. Ağırlıklı olarak Miami ve Florida eyaletlerini etkileyen şiddetli kasırganın sonrasında maalesef can ve mal kayıpları yaşanmış durumda.

Videoda ABD’de büyük etkiye neden olan Irma kasırgasının yaşandığı anlardan ve sonrasında ortaya çıkan manzaraya tanık oluyorsunuz. Geçtiğimiz günlerde yine Amerika’yı etkileyen Harvey kasırgası yaşanmış ve bölgede can ve mal kayıplarına neden olmuştu.

Kasırganın görüldüğü Florida eyaletinde yaklaşık 7 milyon kişinin tahliye edilmesi için çalışmalar yapıldığı belirtiliyor. Görüntülerde yaşanan kasırganın son derece yıkıcı bir etkiye sahip olduğuna tanık oluyorsunuz. Yaşanan doğal afetin ciddi tahribatlar yarattığı havadan çekilmiş görüntülerde net olarak görülüyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum