Yatırım yapmaya başla!

Uygun Fiyatlı iPhone XR Pil Performansı ile Tüm Rakiplerini Geride Bırakıyor

Teknoloji devi Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı iPhone XR’ın pil performansı test edildi. Ortaya çıkan sonuçlar son derece memnun edici…
Uygun Fiyatlı iPhone XR Pil Performansı ile Tüm Rakiplerini Geride Bırakıyor

Geçtiğimiz günlerde teknoloji devi Apple, yeni amiral gemileri iPhone XS, XS Max, ve XR modellerinin tanıtımını gerçekleştirmişti. 12 Ekim’de yapılan etkinlikte görücüye çıkan modeller, pek çok çevre tarafından oldukça beğenilmiş ve sabırsızlıkla beklenmeye başlamıştı. Bu modeller arasında iPhone XR ise diğer modellere nazaran daha uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

iPhone XR’ın piyasaya çıkmasıyla beraber üzerinde yapılan testlerin sayısı her geçen gün artıyor. Geçtiğimiz günlerde iPhone XR dayanıklılık testi ile karşımıza çıkmıştı. Son olarak yapılan testte ise yeni iPhone modelinin pil performansı gözler önüne serildi. Yapılan testler iPhone XR’ın pil performansı olarak son derece memnun edici olduğunu ortaya koyuyor.

iPhone XR Pil Gücü ile Dikkat Çekiyor

iPhone XR Pil Gücü ile Dikkat Çekiyor

Bilindiği üzere bugüne kadar piyasaya çıkan iPhone modelleriyle ilgili kullanıcılardan gelen eleştirilerin büyük bölümü pil ömrü ve performansı ile ilgili olmakta. Apple’ın uygun fiyatlı yeni modeli iPhone XR ise bu anlamda bir teste tabi tutuldu Yapılan test ile iPhone XR’ın hem kendi kardeşlerini hem de rakibi olan modellerini geride bıraktığı görülüyor.

Buna göre iPhone XR 11 saat 1 dakikalık kullanım süresiyle diğer iPhpone modellerinden belirgin bir şekilde ayrılıyor. Ayrıca pek çok Android akıllı telefona karşı da bariz üstünlük kurmuş durumda.

iPhone XR’a İlgi Beklenenin Altında

iPhone XR’a İlgi Beklenenin Altında

Ancak Apple’ın yeni iPhone modelinin satışa çıkması ile beraber ilginin beklenenin altında kaldığı belirtiliyor. Öyle ki Apple, tesislerinde iPhone XR’ı zayıf tüketici talebi nedeniyle üretimini azalttığı ortaya çıktı. Bu kapsamda Apple, Foxconn ve Pegatron’u bilgilendirerek üretimin azaltılmasını talep etti.

Apple kullanıcıların uygun fiyatlı olarak duyurulan iPhone XR yerine daha bir önceki model iPhone 8 ve 8 Plus’a ilgi gösterdiği görülüyor. Burada en çok göze çarpan sebep ise söz konusu modellerin iPhone XR’a göre %20 daha uygun fiyat ile satışa çıkması gösteriliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum