Paylaşım

iPhone X için Kendinden Daha Pahalı Olan Kılıf Tasarlandı!


 

iPhone X çıktı çıkacak, özellikleri neler olacak derken, dünyanın en pahalı kılıfı gündeme geldi. İşte Singapur’da tanıtılan pahalı mı pahalı kılıf hakkındaki detaylar…

Aylardır merakla beklenen iPhone X geçtiğimiz günlerde nihayet tanıtılmıştı. Apple’ın 12 Eylül’de tanıtmış olduğu yeni model, devrimsel teknolojik özellikler ile lanse edilse de gerçeklerin öyle olmadığını birlikte öğrenmiştik. Zira lansmanda karşımıza çıkan pek çok özelliğin yaklaşık 10 yıl öncesine ait teknolojilere dayandığını ve kullanıcılarla daha önce buluşmuş olduğunu hepimiz gördük.

Ancak görünen o ki hiçbir şey iPhone X’e karşı olan o büyük merakımızı gidermeye yetmiyor. Hatta ürünün özelliklerini öğrendikten sonra bile aklımızdaki deli sorulardan kurtulamamış ve iPhone X üzerine yürütülen tahminlere yoğunlaşmıştık.

Neticede önümüzdeki aylarda ülkemizde satışa sunulacak iPhone X yüksek fiyatıyla akıllara durgunluk verse de öyle ya da böyle bir şekilde alınacak gibi duruyor.

Fresh off the press from our friends at @highsnobiety. Link in our bio.

GRAY™ (@gray_international)’in paylaştığı bir gönderi ()

İşte tam da bu noktada devreye zaten yeteri kadar pahalı olan iPhone X’den daha da pahalı bir kılıf giriyor. Bakalım, bu kılıfın özellikleri nelermiş?

Pop the Champagne. The brand new Rose Gold Advent is waiting for you at gray-international.com.

GRAY™ (@gray_international)’in paylaştığı bir gönderi ()

Singapur merkezli Gray International firması tarafından üretilen kılıflar, öncelikle dünyanın en pahalısı olma niteliğine sahip!

Evet, Titanium, Stealth, Gold, Rose Gold ve Aurora olmak üzere 5 renk seçeneği bulunan kılıfların en düşük fiyatı 645 dolar. En pahalı seçenek ise 1.300 dolardan satışa sunulacak.

Titanyumdan üretilen iPhone X kılıfları firmanın zanaatkarları tarafından alevle işlenerek üretiliyor. Ayrıca kılıfların renklerinin farklı açılardan aynı renklerde görünmeleri için ürünler üzerinde ek işlemler yapılmış. Ne dersiniz, kılıfı bile inanılmaz derecede pahalı olan iPhone X’ler için bu kadar para vermek sizce de gerekli mi?

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın