Yatırım yapmaya başla!

iPhone ve Samsung Marka Akıllı Telefonlara İlginç Sağlamlık TestiGünümüzde akıllı telefonlar hayatımızda önemli yer tutar hale gelmiştir. Çoğu insanın bir elinde telefon, sürekli bir şeylerle uğraştığını görürüz. Bilgisayar ile yapılabilen pek çok şeyin akıllı telefonlar ile rahatlıkla yapılabilmesi, bu cihazları hayatımızda vazgeçilmez kılmıştır. Telefonların hayatımızdaki yeri kadar sağlamlıkları da her zaman tartışma konusu olmuştur. İzleyeceğiniz videoda akıllara durgunluk veren bir test yapılıyor. iPhone ve Samsung marka akıllı telefonlar üzerinde, silah ile görülmemiş bir sağlamlık testine tanık olacaksınız.

Akıllı telefonlar için çeşitli darbeler uygulanarak sağlamlık testi yapıldığına denk gelmişsinizdir Ancak makineli tüfek ile yapılacak bir testi kimse düşünemezdi. Savaş alanında korku salan makineli tüfeklerin akıllı telefonlar üzerindeki performansını şaşkınlık içerisinde izleyeceksiniz.

Videoda binlerce liralık lüks telefonların arka arkaya dizildiğini görüyorsunuz. Burada görülmek istenen tüfeğin namlusundan çıkan merminin, kaç tane telefonun içinden geçebileceği oluyor. Çoğu kişinin almak için dişinden tırnağından arttırarak sahip olduğu telefonlara yapılan bu uygulama karşısında içinizin gittiğini hissedebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Akıllı Telefon Dünyasının Olmazsa Olmaz Amiral Gemileri

Tüfekten 8 tane arka arkaya dizilmiş telefona ateş ediliyor. Merminin 5. sıradaki telefonda takılı kaldığı görülüyor. İlk 5 telefon tamamen kullanılmaz hale geliyor. Camı çatlamış olan 6. telefonun hala çalıştığı görülüyor.

Videonun devamında iki sıra halinde iPhone ve Samsung marka telefonların arka arkaya dizildiği görülüyor. Test sırasında ilk olarak iPhone marka telefonlara makineli tüfekle ateş ediliyor. İlk 5 sıradaki telefon kullanılmaz hale geliyor.

Tavsiye Ediyoruz: Samsung Galaxy Note 7 Fiyatına Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar

Sonrasında ise arka arkaya dizilmiş Samsung marka telefonlara ateş ediliyor. Namludan çıkan mermi, ilk 6 sıradaki Samsung marka telefonu paramparça ediyor. 6. Sıradaki iPhone, üzerindeki hasara rağmen çalışırken, aynı sıradaki Samsung marka akıllı telefonun kullanılmaz hale geldiğini görüyoruz. Bu ilginç test ile iPhone marka telefonların, rakibi Samsung’a göre daha dayanıklı olduğu sonucunu çıkarmak mümkün.

Son olarak ise bu çılgın testi yapanlar, kullanılmaz hale gelen telefonları topluca yaylım ateşine tutup keyif alıyorlar. Zengin ve ünlü insanlara yönelik lüks telefonlar da üreten Samsung ve iPhone’un önümüzdeki günlerde daha ne gibi testlerle karşımıza geleceği ise merak uyandırıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum