Paylaşım

iPhone 8 ve 8 Plus’ın Merakla Beklenen Türkiye Fiyatları Belli Oldu


 

Geçtiğimiz günlerde Apple tarafından tanıtımı yapılan iPhone 8 ve plus modelinin ülkemizde satışa sunulacağı fiyatı belli oldu. İşte detaylar…

Bir süre önce milyonlarca insanın büyük bir merakla beklediği iPhone’un tanıtımı Apple tarafından yapılmıştı. Her sene piyasaya yeni iPhone modelleri süren Apple, bu ürünlerin teknik özellikleriyle olduğu kadar yüksek fiyatıyla da gündeme gelmekte. 20 Ekim’de satışa çıkacak iPhone’ların ülkemizdeki fiyatının ne kadar olacağı merak ediliyordu.

Önümüzdeki günlerde Türkiye’de satışa çıkacak olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için operatörler de hazırlıklarını yapmış durumda. Tarifeye ek olarak 36 aya kadar olan taksitle ya da peşin olarak alınabilecek telefonların fiyatının, beklendiği üzere oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

İşte iPhone 8’in Türkiye Satış Fiyatı

Apple’in piyasaya çıkaracağı iPhone 8’i Türkiye’de peşin olarak satın almak istiyorsanız en az 4149 TL parayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Uzay Grisi, Altın Sarısı ve Gümüş gibi farklı renk seçenekleri ile karşımıza gelen iPhone 8’in 256 GB olan telefonunun fiyatı ise henüz netlik kazanmadı. Ancak ABD’de satışa çıkan fiyatlardan yola çıkacak olursan 256 GB kapasiteye sahip olan iPhone 8’in 5.000 TL’nin üstünde olacağını söyleyebiliriz.

iPhone 8 Plus’ın Fiyatı da Belli Oldu

Beklendiği üzere iPhone 8 Plus’ın fiyatının da oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. iPhone 8 Plus’ın Türkiye’deki satış fiyatı ise 4.699 TL olarak belirlenmiş durumda. iPhone 8’de olduğu bulunan renk seçeneklerine, Plus modelinde de yer verildiğini belirtelim. Eğer tarifeye ek olarak telefonu satın almak isterseniz, 36 aya varan vadeyle aylık 186,36 TL’ye iPhone 8 Plus’a sahip olabiliyorsunuz.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın