Yatırım yapmaya başla!

iPhone 11 Pro, Galaxy S20 Plus ve Google Pixel 4 Kameraları Kozlarını Paylaştı

Piyasanın önde gelen akıllı telefon modelleri iPhone 11 Pro, Galaxy S20 Plus ve Pixel 4’ün kameraları teste tutuldu.
iPhone 11 Pro, Galaxy S20 Plus ve Google Pixel 4 Kameraları Kozlarını Paylaştı

Akıllı telefon üreticileri her yıl piyasaya sürdükleri ürünler ile kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmayı amaçlıyor. Özellikle üst seviyeye hitap eden akıllı telefon modellerinde bu rekabet en üst seviyeye çıkıyor. Son dönemin en dikkat çeken modelleri arasında iPhone 11 Pro ve geçtiğimiz günlerde Galaxy S20 Plus’ı gösterebiliriz.

Yeni nesil akıllı telefonlarda kullanıcıların en çok dikkat ettiği alanlardan birisi kamera performansı olmakta. Son olarak Samsung yeni tanıttığı Galaxy S20 Ultra modelinde 100x zoom ve 108 MP ile çıtayı adeta arşa çıkardı. Yeni nesil akıllı telefonların DSLR fotoğraf makinelerine kafa tutarcasına üstün performans sunduğunu söyleyebiliriz.

Telefonların tanıtılması ile beraber kullanıcıların cihaz seçimine yardımcı olacak test videoları gelmeye başladı. Son olarak yapılan bir test Galaxy S20 Plus, iPhone 11 Pro ve Google Pixel 4 modellerinin kamera performanslarını karşılaştırıyor. Paylaşılan videoda farklı ortam şartlarına göre tüm telefonların birbirine göre üstünlük kurduğu anlar oluyor.

Testte kozlarını paylaşan tüm telefonların kameraları 12 megapiksel çözünürlüğe sahip. Samsung’un Galaxy S20 Plus modeli 8K video çekimi yapıyor. iPhone 11 Pro ve Pixel 4 ise 30 fps hızına 4K video kaydı yapabiliyor. Selfie kameralarına bakıldığında iPhone 11 Pro’da 12 MP çözünürlük ve ToF sensörü yer alıyor. Pixel 4’te 8 MP ön kamera, Galaxy S20 Plus’ta ise 10 MP ön kameraya yer verilmiş.

Her üç telefonun kamerasının çekim kalitesine dair fikir sahibi olmak bu videoda mümkün. Yeni akıllı telefon almak isteyenler için piyasada çok fazla model bulunuyor. Pek çok kullanıcı ise seçimini hangi modelden yana kullanacağına dair karar vermekte zorlanıyor. Bu tarz karşılaştırmalı testler ise kullanıcıların işini kolaylaştırıyor. Üst seviyeye hitap eden Galaxy S20 Plus, iPhone 11 Pro ve Google Pixel 4 modellerinin kamera performanslarının karşılaştırmasına videodan tanık olabilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum