Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

İp Üzerinde Zıplayarak Yapılan Etkileyici Slackline Performansları

Son Güncelleme: 
Yorum

Spor, her dalıyla farklılık gösterir. Bazı sporlar için insan vücudunun o sporu yapabilecek derecede güçlü olması gerekir. Bazı sporlar ise yalnızca ruhunuzu dinlendirmek içindir. Daha önceki videolarımızda spor dallarına ait birçok konuya yer vermiştik.

Futbol, basketbol, koşu ve bunun gibi birçok spor antrenman ve güç ister. Bu videomuzda ise farklı bir spor ve etkinlikten bahsedeceğiz. Slackline adındaki bu spor çeşidi, gergin bir lastiğin üzerinde insanların farklı şekillerde zıplamasıyla gerçekleşiyor. Bu spor için öncelikle esnek bir vücudunuzun olması gerekli. Diğer bir önemli detay ise dikkat dağınıklığınızın ve dengeli hareketlerinizin olmasıdır.

Videoda izlediğiniz gib birçok insan gergin lastiğin üzerinde farklı şekillere girerek zıplıyorlar. Sizler için bu görsel Show oluşturan slackline görüntülerini derledik. Yukarıdaki videomuzda bu görüntülere ulaşabilirsiniz. Keyifli seyirler.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu