Yatırım yapmaya başla!

Bildiklerinizi Unutun: Gözlerinize İnanamayacağınız İnteraktif Ayna Sanatı!Bildiklerinizi Unutun: Gözlerinize İnanamayacağınız İnteraktif Ayna Sanatı!

Günümüz gelişen teknolojisi ile birçok ürün geliştirildi. Bu ürünler hayatımızı kolaylaştırmakla birlikte bir de hobi ve eğlence amaçlı kullanabileceğimiz ürünler haline geldi. Bu videomuzda sizlere farklı bir üründen bahsedeceğiz.

Videoda izlediğiniz gibi puzzle gibi birçok paçadan ve objeden oluşan bir düzenek var. Bu düzeneğin üzerinde bir kamera var ve siz o düzeneğin karşısında ne hareket yaparsanız yapın yansıma olarak karşınızdaki düzeneğe geçiyor. Tıpkı bir ayna gibi. Bu düzenek izlendikçe içine çekiyor ve oldukça ilgi çekiyor.

Sizler için bu düzeneğin deneme anlarını görüntüleyen videoları derledik. Yukarıdaki videomuzda bu görüntülere ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum